Haber Detayı
02 Mart 2021 - Salı 11:13
 
Divanev’de İndirimler Hediyesiyle Geliyor
“İyi ve kaliteli bir ev yaşamı herkesin hakkı” fikrinden yola çıkan Divanev, bahara yenilenmiş bir evle “Merhaba” demek isteyenler için kaçırılmayacak bir kampanya sunuyor.
Haberi


Geleneksel ve modern tasarım anlayışını yenilikçi bir bakış açısıyla yorumlayan Divanev, 2 Mart-30 Nisan arasında geçerli olacak kampanya ile mobilya ve uyku grubunda yüzde 40’a, halı ve aydınlatma ürünlerine %45’e varan indirimlerin yanı sıra belirli tutarda yapılan alışverişlerde televizyon hediye ediyor.

Divanev, bahara yenilenmiş bir evle “Merhaba” demek isteyenler için kaçırılmayacak bir kampanya sunuyor. 2 Mart-30 Nisan arasında Divanev’e gelenler birbirinden şık yemek odalarına, oturma gruplarına, yatak odalarına, yatak, başlık ve bazalara yüzde 40’a, halı ve aydınlatma ürünlerine %45’e varan indirimlerle sahip oluyor.

Divanev’in sürprizleri indirimlerle sınırlı kalmıyor. Mobilya, uyku, halı ve aydınlatma gruplarından yapılan her 19.900 TL tutarında indirimli ürün alışverişinde 1.999 TL değerinde Beko 32" (80 Ekran) Uydu Alıcılı HD LED televizyon, her 27.900 TL tutarında indirimli ürün alışverişinde ise 3.699 TL değerinde Beko 43” (108 Ekran) FHD Smart LED televizyon Divanev’in hediyesi oluyor.

Kaynak: Editör: Serhat Mocan
 
Etiketler: Divanev’de, İndirimler, Hediyesiyle, Geliyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Diğer Haberler
Anketler
Yeni sitemizi nasıl buldunuz ?
Haber Yazılımı