20 Mayıs 2019 Pazartesi 00:06
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MARKA DÜNYASI / Hediyelik Eşya Tüm Haberler  
Bilstore'da Emir Uras imzalı şık kaseler
Bilstore mağazalarında satışa sunulan “Bloom by Emir Uras for Gaia&Gino” özel koleksiyonu lansman daveti, 21 Nisan'da Bilstore Tünel mağazasında gerçekleşti.
Giriş Zamanı:22 Nisan 2011 Cuma

Dünya markalarının özel tasarım ürünlerini İstanbullularla buluşturan Bilstore Mağazaları yeni bir lansmana evsahipliği yaptı.

Bilstore Mağazalarında satışa sunulan “Bloom  by Emir Uras for Gaia&Gino” özel koleksiyonu lansman daveti, Bilsar evsahipliğinde 21 Nisan Perşembe günü 19.00'da Bilstore Tünel mağazasında gerçekleşti.

Gaia&Gino markasının kurucusu Gaye Çevikel ve koleksiyonun tasarımcısı mimar Emir Uras'ın da katılımıyla Bilstore'da düzenlenen lansman davetinde cemiyet hayatından ve tasarım dünyasından ünlü isimler katıldı. Aralarında Nevbahar Koç, Ömer Karacan, Mehmet Karan, Esin Maraşlıoğlu, Rüzgar Çetin  gibi isimlerin bulunduğu davette koleksiyonun tüm parçaları tanıtıldı.

Emir Uras'ın usta kalemiyle hayat bulan şık ve seçkin kaselerin yer aldığı Bloom Koleksiyonu ayrıca MoMA'ya özel üretilen deseniyle de anılıyor.  Emir Uras tarafından tasarlanan ve MoMA mağazasında Mayıs-Ağustos ayları arasında satışta olacak exclusive desenin yer aldığı Bloom Koleksiyonunun diğer özel ürünlerine Bilstore'lardan ulaşılabilecek.

En çok gelecek vaat eden genç tasarım markalarından olan ve hitap ettiği lüks segmentteki ev objeleri tasarımında ödüllü Gaia & Gino'nun bu özel koleksiyonu ünlü Mimar Emir Uras imzası taşımasıyla da ayrıca önem taşıyor.

Gaia & Gino Hakkında
Gaye Çevikel tarafından 2004 yılında kurulan; yenilikçi, yaratıcı ve sıradışı ürünleriyle fark yaratan firmanın mükemmel tasarıma bağlılığı, yeni konseptleri günlük ev yaşamı ile bütünleştirmedeki ve geleneklerden kopmadan göz alıcı objeler yaratmadaki kararlılığı dünyanın önde gelen tasarımcıları ile imzaladığı başarılı ortaklıklarla sonuçlanıyor.

 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler