23 Mayıs 2019 Perşembe 23:42
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 TEKNOLOJİ DÜNYASI Tüm Haberler  
Helyum Bilişim’den üniversitelilere destek
Helyum Bilişim, internette güvenliğin yeni ismi olan Titanium 2011 ürünlerinde üniversite öğrencilerine özel bir kampanya başlattı. edu.tr uzantılı maillere yüzde 30 öğrenci desteği veriliyor!
Giriş Zamanı:05 Mayıs 2011 Perşembe

Helyum Bilişim, internette güvenliğin yeni ismi olan Titanium 2011 ürünlerinde üniversite öğrencilerine özel bir kampanya başlattı.

ogrenci@helyum.com.tr  adresine edu.tr uzantılı e-posta adresinden e-posta yollayan üniversiteliler, Trend Micro Titanium Güvenlik Yazılımlarında  yüzde 30 indirim hakkına  sahip oluyorlar.

Helyum Bilişim Genel Müdür Yardımcısı Neslihan Aksun, milyar doların üzerinde cirosu ve 4500’ü aşkın çalışanı ile dünyada sadece içerik güvenliğine odaklanan, en büyük bağımsız içerik güvenlik üreticisi olan Trend Micro’nun Titanium ürünlerindeki üniversite öğrencilerine özel indirim imkanını duyurdu. Üniversite öğrencilerine yüzde 30 indirim imkanı sunan kampanya, 1 Mayıs 2011’de başlayıp, 31 Temmuz 2011 tarihinde sona erecek.

Kampanyanın üniversite öğrencilere yönelik olduğunun altını çizen Neslihan Aksun, kampanyadan nasıl yararlanılacağını şöyle özetliyor: “Üniversite öğrencileri ogrenci@helyum.com.tr ‘ye edu.tr uzantılı e-posta adreslerinden bir mail yollayacaklar. Kendilerine bilgilerin doğruluğu tespit edilir edilmez indirim kodu yollanacak.

Üniversite öğrencileri de www.helyum.com.tr/store sitesinden Trend Micro Titanium ürünlerini bu indirim kodu ile yüzde 30 daha ucuza alabilecekler. ”

 

 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler