23 Mayıs 2019 Perşembe 23:41
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 TEKNOLOJİ DÜNYASI Tüm Haberler  
Ericsson Türkiye Teknokent ziyaretleri
Ericsson Türkiye, bölgede yeni iş ortakları belirleyebilmek için Haziran ayı boyunca Türkiye’deki Teknokent’leri ziyaret etmeye hazırlanıyor.
Giriş Zamanı:09 Haziran 2011 Perşembe

Ericsson Türkiye, Haziran ayı boyunca Türkiye’deki Teknokent’leri ziyaret etmeye hazırlanıyor. Ericsson bu proje ile Türkiye ve Ortadoğu bölgesinde gerçekleştireceği projelerde birlikte çalışabileceği yeni iş ortaklarını belirleyecek.

Telekom teknolojileri ve servisleri alanında dünya lideri olan Ericsson, Türkiye genelindeki teknokentlerde bulunan ve Bilgi İletişim Teknolojileri sektörüne yönelik yaratıcı çözümler sunan şirketlerin taşıdığı potansiyeli uluslararası arenaya taşımak ve birlikte yeni iş geliştirme fırsatları yaratabilmek üzere yola çıkıyor.

Türkiye ve Kuzey Ortadoğu İş Ortaklığı Bölge Müdürü Nadire Müge Gökcek, Haziran ayı süresince Ankara, Antalya, Erzurum, Eskişehir, İzmir, Kocaeli’de bulunan teknoloji geliştirme bölgelerinde bir dizi tanışma etkinliği düzenleyeceklerini ve buralarda gerçekleştirecekleri görüşmeler sonunda Türkiye ve Ortadoğu’da destekledikleri ve ortak oldukları iş alanlarında birlikte çalışabilecekleri iş ortaklarına yenilerini eklemeyi amaçladıklarını belirtti.

Ericsson Teknokent ziyaretlerine başlıyor!
Teknoloji ve iletişim altyapısına yönelik çalışmalarıyla 120 yıldır Türkiye’de bulunan dünyanın dev iletişim şirketi Ericsson, geliştirilebilir projeleri olan uzman bilişim firmaları ile çalışmak istiyor. Ericsson bu çerçevede gerçekleştireceği ziyaretlerine 8 Haziran 2011, Çarşamba günü İzmir Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde başlıyor. Türkiye'deki yenilikçi firmalarla tanışmak ve bu firmaların uzmanlıklarının yalnız Türkiye’de değil, bölgesel tüm fırsatlarda da değerlendirilmesi için başlatılan "Teknokent Ziyaretleri" bu nedenle Ericsson için büyük önem taşıyor.

Türk şirketlerine dünyaya açılma fırsatı
Dünya üzerinde 2 milyardan fazla kullanıcıya hizmet veren şebekelerin yönetimini de üstlenen Ericsson, Türkiye’de de 120 yıldır faaliyet gösteriyor. Ericsson Türkiye, müşterilerine sunduğu ”anahtar teslim” projeler ile birlikte, çalıştığı yüzlerce iş ortağına pek çok fırsat yaratıyor. Ericsson İş Ortakları sadece Türkiye'de değil, Ericsson Türkiye’nin içinde yer aldığı Orta Doğu bölgesinde de hizmet verebiliyor.

Teknokent Ziyaret Programı:
8 Haziran 2011 İzmir Teknoloji Geliştirme Bölgesi, İzmir
14 Haziran 2011 Hacettepe Teknokent, Ankara
15 Haziran 2011 Bilkent CyberPark, Ankara
16 Haziran 2011 ODTÜ Teknokent, Ankara
17 Haziran 2011 ATA Teknokent, Erzurum
21 Haziran 2011 Kocaeli Üniversitesi Teknopark, Kocaeli
22 Haziran 2011 Marmara Teknokent, Kocaeli
24 Haziran 2011 Anadolu Teknoloji Araştırma Parkı, Eskişehir
30 Haziran 2011 Antalya Teknokent, Antalya
 

 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler