20 Ağustos 2019 Salı 18:47
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MEKAN REHBERİ Tüm Haberler  
Hilton Ramazan'a hazır
Hilton İstanbul, geleneksel Türk ve Osmanlı mutfağından oluşan büfesiyle iştah kabartırken yemek esnasında sunduğu çay, Osmanlı şerbeti, boza ve leblebi seçenekleriyle sizi keyifli ramazan akşamlarına davet ediyor.
Giriş Zamanı:07 Temmuz 2011 Perşembe

Geleneksel Ramazan nostalijisini eşsiz Boğaz manzarasına sahip, Bosphorus Terrace Restaurant ve Veranda Grill&Bar’da yaşatan Hilton İstanbul, geleneksel Türk ve Osmanlı mutfağından oluşan büfesiyle iştah kabartırken yemek esnasında sunduğu çay, Osmanlı şerbeti, boza ve leblebi seçenekleriyle sizi keyifli bir ramazan akşamına davet ediyor.

Bu özel akşama muhteşem bir canlı fasıl müziği eşlik ediyor. Bosphorus Terrace Restaurant ve Veranda Grill&Bar’da Ramazan sofrası ve canlı fasıl keyfi, alkolsüz içecekler, çay ve kahveden iftar keyfi KDV dahil kişi başı 92 TL’ye sunulacak. Ramazan boyunca Hilton İstanbul‘a iftar için gelen misafirler otopark hizmetinden ücretsiz yararlanırken, Bosphorus Terrace Restaurant ve Veranda Grill&Bar’da, 10 kişi ve üstü gruplar için %10 indirim uygulanacak.

Conrad İstanbul, sevdikleriyle unutulmaz bir iftar yapmak isteyenleri, Monet Restaurant & Teras’ta ağırlıyor. Conrad Istanbul, geleneksel Türk ve Osmanlı Mutfağı’nın enfes lezzetlerinden oluşan açık büfesiyle konuklarına zengin bir ramazan menüsü sunuyor. Aynı zamanda bu leziz menünün yanı sıra Ramazan’ın olmazsa olmazı canlı fasıl eşliğinde misafirlerine keyifli bir ortam hazırlıyor.

Monet Restaurant & Teras’ta, açık büfe iftar keyfi KDV dahil kişi başı sadece 79 TL. 0-6 yaş çocuklara ücretsiz olarak sunulacak iftar keyfi, 6-12 yaş çocuklar için ise %50 indirimli olarak sunulacak. Ayrıca Ramazan boyunca Conrad İstanbul‘a iftar için gelen misafirler otopark hizmetinden ücretsiz yararlanırken, Monet Restaurant ve Teras’ta, 10 kişi ve üstü gruplar için ise %10 indirim uygulanacak.

Hilton ParkSA İstanbul, tamamen yenilenen Cloud 7 Terrace’da nefes kesen Boğaz manzarası eşliğinde sevdikleriyle iftar yapmak isteyenleri açık havada  ağırlıyor. Geleneksel Türk ve Osmanlı mutfağının seçkin lezzetleriyle Cloud 7 Terrace’da açık büfe iftar keyfi çay, kahve ve alkolsüz içecekler KDV dahil kişi başı 100 TL. Üstelik 4 kişi ve üzeri %25 indirim uygulanacak olan Hilton ParkSA’da 0-6 yaş çocuklara ücretsiz, 6-12 yaş çocuklar için ise %50 indirimli olarak sunulacak.

Ramazan nostaljisini açık hava ya da iç mekan alterrnatifleriyle Hilton Worldwide İstanbul Otelleri’nde yaşamak için yerinizi şimdiden ayırtın!

Hilton Istanbul: 0212 315 6000
Conrad İstanbul: 0212 310 2525
Hilton ParkSA: 0212 310 1200

 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler