18 Ekim 2019 Cuma 17:12
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MEKAN REHBERİ Tüm Haberler  
İftarda Nar Lokantası'na buyrun
İstanbul, şehrin lezzet kültürüne katkı sağlayacak yepyeni bir lokantaya kavuştu. Nuruosmaniye’de açılan Nar Lokantası, Türk mutfak sanatının inceliklerini yansıtan mönüsüyle lezzetli ve sağlıklı sofralar sunuyor.
Giriş Zamanı:26 Temmuz 2011 Salı

İstanbul, şehrin lezzet kültürüne katkı sağlayacak yepyeni bir lokantaya kavuştu. Nuruosmaniye’de açılan Nar Lokantası, Türk mutfak sanatının tüm lezzet ve inceliklerini yansıtan mönüsüyle hem lezzetli, hem de sağlıklı iftar sofraları sunuyor.

Ramazan akşamlarında İstanbul’u keyifli bir iftar heyecanı sarar. Nuruosmaniye’de açılan yepyeni bir lokanta Ramazan ayında İstanbulluların iftar keyfini paylaşıyor. Türk mutfak sanatının tüm lezzet ve inceliklerini yansıtan Nar Lokantası’nda iftar sofraları bir başka geçecek.

Türkiye’deki doğal, bölgesel ve geleneksel lezzetleri Türkiye’nin yanı sıra dünyaya da tanıtmayı misyon edinerek oluşturulmuş Nar Gourmet markası, bu lezzetleri lezzet severler ile Nar Lokantası’nda buluşturuyor.

Nuruosmaniye’de açılan Armaggan mağazasının beşinci katında hizmet vermeye başlayan Nar Lokantası, seçkin mönüsüyle yeme-içme hayatında büyük bir boşluğu dolduruyor. Üstelik Nar Lokantası makul fiyatlarıyla hem kaliteli, hem de ulaşılabilir bir lezzet mekânı olarak karşımıza çıkıyor.

Ülkemizin en değerli şeflerinden Vedat Başaran’ın yönetiminde olan Nar Lokantası, yaşadığımız coğrafyada asırlar boyunca oluşmuş Osmanlı ve Türk mutfağının geleneksel pişirme yöntemlerini ve unutulmuş yemek kültürlerini günümüz insanının değerleri ve ihtiyaçlarıyla buluşturuyor.

Mönüsünü doğal ve sağlıklı beslenmenin ilkeleri doğrultusunda oluşturan Nar Lokantası, bölgesel yemek kültürünü evrensele ve gelecek nesillere taşımayı amaçlıyor.

Ramazan’da tadı damağınızda kalacak bir iftar için mutlaka Nar Lokantası’na uğrayın.

Nar Lokantası
A: Armaggan Nuruosmaniye Mağazası Kat: 5
Nuruosmaniye Cad. No: 65 Fatih / İstanbul
T: (212) 522 28 00
W: www.narlokantasi.com

NAR Lokanta İftar Menüsü

İftariyelikler ve serpme zeytinyağlı çeşitleri
Malhıtiye Çorbası
Veya
Otlu sebze çorbası
Boşnak usulü kol böreği
Veya
Saray mantısı
Veya
Saray usulü otlu , sebzeli ve peynirli baklava böreği
Veya
Asma yaprağında pastırma
Kırma tavuk külbastısı kişnişli ve limonlu pilav ve nar
pekmezli ızgara soğan közleme ile
Veya
Kuzu tandır fıstıklı humus kavurması üzerinde otlu pilav ile
Veya
Izgara levrek Fileto mini sebzeler ve taze patates ile

Tatlı Çeşitleri
Şerbet Çeşitleri: Demir Hindi Şerbeti , Nar Şerbeti, Ahududu Şerbeti, Zencefilli Limonata

Meşrubat Çeşitleri
Çay ve Kahve

Kişi başı fiyat: 55 TL

 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler