24 Ocak, 2019 Perşembe 15:12
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MARKA DÜNYASI / Ayakkabı Tüm Haberler  
Twigy sonbahar yağmurlarına hazır
Sıcak yaz aylarına veda eden; sonbahar ve kış aylarına ‘sımsıcak’ bir koleksiyonla ‘merhaba’ diyen Twigy, 60’tan fazla modelin bulunduğu yağmur çizmesi koleksiyonunu hazırladı.
Giriş Zamanı:11 Ağustos 2011 Perşembe

Sıcak yaz aylarına veda eden; sonbahar ve kış aylarına ‘sımsıcak’ bir koleksiyonla ‘merhaba’ diyen Twigy, 60’tan fazla modelin bulunduğu yağmur çizmesi koleksiyonunu hazırladı. Sonbahar için ince tabanlı; kış ayları için kalın ve sıcak iç dokulu çizme modelleri arasında topuklu tasarımlar da bulunuyor.

Türkiye’nin en sevilen terlik markası Twigy, sonbahar yağmurlarını farklı renk ve tasarımdaki yağmur çizmeleriyle karşılayacak. Tüm dünyada moda olan ve hem konfor, hem de şıklık vadeden yağmur çizmelerine farklı bir yorum katan Twigy; 60’tan fazla model ile sonbahar ve kış yağmurlarına hazır...

Sonbahar için tasarlanan ince dokulu yağmur çizmelerinin yanı sıra; koleksiyonda soğuk kış ayları için üşütmeyen ve terletmeyen çizmeler de bulunuyor. Kalın tabanlı kışlık yağmur çizmesi serisinde bulunan farklı modeller; miflon, yün ve tüylü iç dokularıyla bu kış tercih sebebi olacak.

Düz tabanlı çizme kullanmayı tercih etmeyenler için, bu yılın koleksiyonunda, kısa konçlu topuklu yağmur botları ve dolgu tabanlı çizmeler alternatif oluşturuyor.

Düz renkteki çizmelerin yanı sıra; leopar, çizgi roman, gazete, yılan, zigzag, ekose, dantel ve çiçek baskılarının uygulandığı yağmur çizmelerinde farklı dokular da bir arada kullanıldı. Anorak, deri görünüm ve tüylü dış yüzeyi olan ‘ayak yağmurlukları’, kendi modasını yaratmak isteyen herkesi Twigy mağazalarına bekliyor.

Tüm ürünler Twigy mağazaları, Boyner, Ayakkabı Dünyası ve www.zizigo.com sitesinden alınabilir.

 

 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler