18 Ekim 2019 Cuma 17:45
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MEKAN REHBERİ Tüm Haberler  
Ranchero'da Bağımsızlık Kutlaması
Nişantaşı’ndaki Ranchero Restaurant, Meksika’nın Bağımsızlık Günü’nü düzenleyeceği bir partiyle kutluyor!
Giriş Zamanı:15 Eylül 2011 Perşembe

Meksika’nın renkli lezzetlerini İstanbul’a taşıyan ve “Gerçek Meksikalıların elinden çıkan gerçek Meksika lezzetleri” sloganıyla 2005 yılından beri Bağdat Caddesi’nde hizmet veren Ranchero Restaurant, geçtiğimiz sene Nişantaşı Reasürans Çarşısı içinde açtığı şubesinde, anlamlı bir kutlamaya ev sahipliği yapıyor.

Gerek işletmecilerinin Meksikalı&Türk bir aile olması, gerekse sahip olduğu ambiyansı, dekorasyonu ve sunduğu orjinal lezzetleriyle “Meksikalı” kimliğini sürekli yansıtan Ranchero, 15 Eylül Perşembe günü Okyanus ötesinde yaşanacak olan bağımsızlık sevincini, İstanbul’a taşıyacak. Mekan, düzenleyeceği kutlama partisi ile başta İstanbul’daki Meksikalılar olmak üzere, tüm müdavimlerini, bu sıcak ülkenin bağımsızlık coşkusuna ortak etmeyi planlıyor.

Latin müzikleri ve gerçek Meksika lezzetleri eşliğinde, Nişantaşı Ranchero’da gerçekleştirilecek Bağımsızlık Günü Kutlaması hakkında detaylı bilgi için 0212 219 85 50 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Ranchero Restaurant
Türkçe’de “Meksika Yerlisi” anlamına gelen Ranchero; “Gerçek Meksika lezzetlerini” İstanbullularla tanıştırmak üzere, 2005 yılında Bağdat Caddesi’nde hizmete girdi.

İşletmeciliğini Patricia Gonzalez Tanyeri ve eşi Rıza Tanyeri ile çocukları Fatih ve Faruk Gonzalez Tanyeri’nin birlikte yaptığı Ranchero’nun, mutfak danışmanlığını, ailenin kendi ülkelerinde restaurant işleten akrabaları Teresa Gonzalez ve Alejandro Calderon Ramirez yapıyor.

Ranchero, Suadiye’deki merkezinde haftanın her günü 12.00 - 24.00 saatleri arasında hizmet veriyor. 90 kişilik bu mekânda, kapalı bölümün yanı sıra Meksika esintilerini İstanbul’a taşıyan bir de yaz bahçesi bulunuyor.

Ranchero’nun Nişantaşı Reasürans Çarşısı içindeki diğer şubesi ise 65 kişi kapasiteye sahip bulunuyor. Ranchero Nişantaşı, hafta içi her gün öğle 12.00’den gece 01.00’e kadar hizmet verirken, Cumartesi günleri 12.00 - 02.00, Pazarları 12.00 - 24.00 saatleri arasında misafirlerini ağırlıyor.

 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler