21 Kasım 2019 Perşembe 09:17
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MARKA DÜNYASI / Aksesuar Tüm Haberler  
Hayvanseverlere özel takılar
Aksesuar modasına yön veren Violetta, 2011 kışı için sevimli hayvan figürlerinden oluşan takılar hazırladı. Bu kışın modası olacak tasarımlar, modelleriyle kıyafetlere farklılık katıyor.
Giriş Zamanı:09 Şubat 2011 Çarşamba

Modayı yakından takip eden Violetta, tasarımlarıyla göz dolduruyor... Oluşturduğu koleksiyonlarla aksesuar modasına yön veren Violetta, 2011 kışı için sevimli hayvan figürlerinden oluşan takılar hazırladı. Bu kışın modası olacak tasarımlar, modelleriyle kıyafetlere farklılık katıyor.

En şık kıyafete bile uyum sağlayacak olan kolyelerde, swarovski taşlarla birlikte altın ve gümüş rengi kullanılmış. En çok ilgi gören modeller ise köpekli küpeler ve yunuslu kolyeler, Özellikle hayvan severlerin zevkle kullanacakları modeller sevilmeyecek gibi değil. Violetta kış aylarının kasvetinden bu şirin takılarla kurtulmayı öneriyor...

Gösterişli aksesuarların trend olduğu son zamanlarda UKB Acsesories’in takı markası Violetta, modayı takip ederek kaliteli ve göz alıcı koleksiyonlar hazırlamaya devam ediyor.Violetta ürünlerine A101 satış noktalarından www.ukbaksesuar.com adresinden ulaşmak mümkün.

UKB Hakkında
1958 yılından beri üretim yapan firma, 1970 yılında kurumsallaşarak tüm ürünlerini UKB markası altında topladı. UKB hızlı atılımlarıyla ürün yelpazesini geliştirerek, bugün 5 bin toka ve takı çeşidiyle sektörün devidir. UKB ürünlerini, takıda Violetta, tokada Estella, çocuklara yönelik toka ve takılarını UKB Kids markası adı altında tüketiciye sunuyor.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler