18 Ekim 2019 Cuma 17:18
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MEKAN REHBERİ Tüm Haberler  
İkbal büyümeyi sürdürüyor
İkbal, Sapphire AVM’de ve Pelican Mall AVM'de iki restoran açtı.
Giriş Zamanı:16 Kasım 2011 Çarşamba
Güncelleme: 17 Aralık 2011 Cumartesi

Türkiye’nin her bölgesine yayılan et ürünleri ve restoranları ile büyük ilgi gören İkbal restoran zincirlerinde sunduğu geleneksel lezzetleriyle şimdi de Sapphire Çarşı’da ve Pelican Mall AVM'de lezzet tutkunlarıyla buluşacak.

Sapphire Çarşı’da açılan yeni İkbal restoranı, müdavimlerine; kahvaltı alternatifleri, et ürünleri ve sulu yemek menüsünü 150 metrekare alanda, kendine ait yaklaşık 60 kişilik bölümde sunacak. İkbal’in bu yeni restoranı özel menüleri ve profesyonel kadrosuyla her gün 10:00-22:00 arasında hizmet verecek.

Geleneksel yemekler için ortak lezzeti yakalayabilmek ve müşteriye en iyi tatları sunabilmek üzere aşçılarını, Afyon’da üç günlük bir eğitime de tabi tutan İkbal; restoran zincirleri ve et ürünleriyle Türkiye’deki büyümesini sürdürüyor.

Pelican Mall AVM’de yeni restoran
Türkiye’deki büyümesini sürdüren İkbal'in Avcılar bölgesinde bulunan Pelican Mall AVM’de açtığı yeni restoranı, müdavimlerine kahvaltı alternatifleri, et ürünleri ve sulu yemek menüsünü ile 141 metrekare alanda, kendine ait yaklaşık 60 kişilik bölümde sunacak.

İkbal’in bu yeni restoranı, özel menüleri ve profesyonel kadrosuyla her gün 10:00-22:00 arasında hizmet verecek.

1900’lü yıllardan gelen lezzet
1900’lü yıllardan bugüne uzanan bir öykünün sahibi olan İkbal, yemek kültürünü kurucuları Salim Usta’dan bu yana devam ettiriyor. Yemek sanatını Yıldız Sarayı’nda aşçı yardımcılığı yaptığı sırada öğrenen ve yemeklerinin şöhreti kısa zaman içinde büyüyerek geniş kitlelere yayılan Salim Usta’nın yarattığı bu geleneksel tatlar şimdi de İkbal Restoranları’nda aynı başarıyla devam ediyor.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler