20 Mayıs 2019 Pazartesi 00:14
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MARKA DÜNYASI / Hediyelik Eşya Tüm Haberler  
Bol kazançlı yeni bir yıl için
Bol kazançlı ve bereketli bir yıl için yeni ve kaliteli bir cüzdandan daha iyi bir hediye var mı?
Giriş Zamanı:14 Aralık 2011 Çarşamba
Güncelleme: 17 Aralık 2011 Cumartesi

Yeni yıl yeni umutlar demek. Daha iyi bir gelir, güzel bir aşk, sıcak bir yuva, sıkı dostluklar... Sadece kendimiz için değil, tüm sevdiklerimiz için bunları ister ve yeni yılın uğur getirmesi için onlara şık armağanlar veririz. Peki bu yıl berekete davetiye çıkarmak için ne hediye etmeyi düşünüyorsunuz? Kırmızı çamaşır demeyin, o çok eskilerde kaldı. Bol kazançlı ve bereketli bir yıl için yeni ve kaliteli bir cüzdandan daha iyi bir seçenek var mı? 60 yıllık deri ustalarının elinden çıkma birbirinden şık, gösterişli, kullanışlı Matraş cüzdanları geniş renk ve model seçeneğiyle her zevke hitap ediyor. Pembeden mora, turuncudan maviye, siyahtan sarıya birbirinden şık Matraşlar, yeni yıla özel hediye kutuları içinde paketleniyor.
 

Yeni yıl yeni umutlar demek. Daha iyi bir gelir, güzel bir aşk, sıcak bir yuva, sıkı dostluklar... Sadece kendimiz için değil, tüm sevdiklerimiz için bunları ister ve yeni yılın uğur getirmesi için onlara şık armağanlar veririz. Peki bu yıl berekete davetiye çıkarmak için ne hediye etmeyi düşünüyorsunuz? Kırmızı çamaşır demeyin, o çok eskilerde kaldı. Bol kazançlı ve bereketli bir yıl için yeni ve kaliteli bir cüzdandan daha iyi bir seçenek var mı? 60 yıllık deri ustalarının elinden çıkma birbirinden şık, gösterişli, kullanışlı Matraş cüzdanları geniş renk ve model seçeneğiyle her zevke hitap ediyor.
 

Pembeden mora, turuncudan maviye, siyahtan sarıya birbirinden şık Matraşlar, özel hediye kutuları içinde paketleniyor. Dahası Matraş, cüzdanlar üzerine yeni yıl mesajınızı da baskı yöntemiyle yazma olanağı da veriyor. Her ürününü incelikle tasarlayan Matraş’ın deri cüzdanları kadın, erkek ve unisex olmak üzere üç farklı kategoriye sahip. Cüzdan çeşitleri arasında kartlık, seyahat cüzdanı, bozuk para cüzdanı gibi çeşitler de bulunuyor. Ayrıca cüzdanlar dört, altı ve dokuz kartlıklı olarak satın alınabiliyor.
 

Zenginliğin sembolü deri eldivenler, yeni yılda şans getiriyor
Asilzade gardırobunun ayrılmaz parçası, elegan stilin temel taşı deri eldivenler, yine Matraş’ın yeni yıl hediye önerilerinin başında geliyor. Sıcak dostlukları pekiştiren Matraş eldivenlerle sevdiklerinizin yeni yıla zengin bir başlangıç yapmasına yardımcı olacaksınız. Matraş’ın yumuşacık deriden dış malzeme ve elleri sıcak tutan astardan hazırlanan el yapımı deri eldivenlerinin kadın ve erkekler için farklı stillerde pek çok çeşidi bulunuyor.
 


 


 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler