13 Kasım 2018 Salı 02:22
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MARKA DÜNYASI / Temizlik Malzemeleri Tüm Haberler  
Hepsi bir arada süper jel
Tamamen doğal ve benzersiz ‘hepsi bir arada’ formülüyle temizleyici, parlatıcı, tuz ve kireç önleyiciyi tek üründe!
Giriş Zamanı:06 Ocak, 2012 Cuma
Güncelleme: 13 Ocak, 2012 Cuma

Ecosoft Ekolojik Bulaşık Makinesi Jeli, tamamen doğal ve benzersiz ‘hepsi bir arada’ formülüyle temizleyici, parlatıcı, tuz ve kireç önleyiciyi tek üründe buluşturuyor.
 

Türkiye’de doğrudan pazarlama sektörünün ilk ve en önemli temsilcileri arasında bulunan Petra tarafından satışa sunulan Ecosoft Ekolojik Bulaşık Makinesi Jeli, benzersiz ‘hepsi bir arada’ formülüyle temizleyici, parlatıcı, tuz ve kireç önleyiciye ayrı ayrı para ödemeye son veriyor. 
 

Ecosoft Ekolojik Bulaşık Makinesi Jeli’nin dünyada bir ilk olma özelliğini taşıyan özel formülü, yüksek etkili temizleme özelliğiyle en zor lekelerde bile mükemmel temizlik sağlıyor. Parlatıcı etkisiyle bulaşıklarda su lekesi bırakmazken, cam ve porselenlerde üstün parlaklık sağlıyor ve suyun sertliğini alarak bulaşıklarda matlaşmayı önlüyor. Bulaşık makinesinde yıkanan cam eşyaların en büyük problemi olan çizikler, Ecosoft Ekolojik Bulaşık Makinesi Jeli ile sorun olmaktan çıkarken, metal eşyalarda da kararma ve korozyon oluşması önleniyor.
 

Hızlı bir şekilde çözünen ürün bulaşık makinesinin deterjan gözünde hiçbir kalıntı bırakmadan kolayca durulanıyor ve bulaşık makinesinin metal aksamlarının korunmasına yardımcı oluyor.
 

Ana maddeleri petrol kaynaklı olan sıradan bulaşık deterjanları bakteriler tarafından ayrıştırılıp doğaya tekrar kazandırılamazlar. Ayrıca bu tür sıradan deterjanların büyük çoğunluğu çeşitli kimyasal katkı maddeleri, renklendiriciler ve sentetik bileşenler içerir. Ecosoft Ekolojik Bulaşık Makinesi Jeli, doğal formülü ve hepsi bir arada yapısı hem doğayla dost bir kullanım sunuyor hem de parlatıcı, kireç önleyici ve tuza ayrı ayrı para ödemeye son veriyor.
 

Türkiye’de Petra tarafından satışa sunulan Ecosoft Ekolojik Bulaşık Makinesi Jeli, 500 ml’lik ambalajda 38 TL fiyat etiketine sahip.
 

İlgili Kelimeler: Temizlik Malzemeleri, Bulaşık Jeli, Ecosoft, Petra

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler