20 Mayıs 2019 Pazartesi 00:53
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MARKA DÜNYASI / Hediyelik Eşya Tüm Haberler  
Evinize romantik objeler
Romantik tasarımın adresi All Happy Days, 2012 Kış Koleksiyonu ile evdeki mutluluğunuza eşlik ediyor.
Giriş Zamanı:14 Ocak, 2012 Cumartesi
Güncelleme: 25 Ocak, 2012 Çarşamba

2012 Kış dekorasyon trendlerine yön veren All Happy Days kış koleksiyonunda, hayvan motifli abajur ve biblolar ile pastel tonlarda chesterlar dikkat çekiyor. Koleksiyonda aynı zamanda hayvan motifli avize altları, avizeler ve provence & barok tarzında koltuklar sezona merhaba diyor.
 

2012 Kış Koleksiyonunda yer alan hayvan motifli abajurlarda geyik figürü öne çıkıyor. Yeni yılın ardından kış sıcaklığını yaşatan abajurlara yine aynı aileden geyik motifli biblolar eşlik ediyor. Pastel tonlardaki Chester’lar konfor ve estetiği bir arada sunarken, sahip oldukları renk ve model seçenekleri ile salonlarda pastel tonların hâkimiyetini ilan ediyor. 2012 Kış dekorasyonundaki pastel renklerin büyüsü All Happy Days ile yaşanıyor.
 

Ocak ayında kış masal dünyasına dönüşen mağaza ev mağaza konsepti ile ister küçük bir obje ile evini renklendirmek isteyen ister bahara doğru evini masal bahçesine çevirmek isteyen herkese yüzlerce seçenek sunuyor.
 

Özel dekorasyon danışmanlığı
All Happy Days dekorasyon trendlerine yön verirken çizgi dışı bir noktada hizmet anlayışı sürdürüyor.  Ürünlerin büyük bir kısmı Lüksemburg, Belçika, Hollanda, Fransa ve İsveç’teki özel butiklerden ve tasarımcılardan alınıyor. Mağazanın konsepti gereği ürünler evde olması gereken alanlarda teşhir ediliyor. Bu yönü ile All Happy Days bir “ev mağaza” özelliği taşıyor. Dileyen müşteriler için ürünler mağaza içinde kombinleniyor ve tasarım dekorasyon danışmanlığı veriliyor. Dekorasyon trendleri, sezon renkleri ve kullanılacak ürünlerin tarihi ile kullanımı hakkında verilen bilgilerle, mağaza müşterileri ile özel olarak bir diyalog kuruyor. Dileyen müşterilerin ise evlerine giderek danışmanlık hizmeti evlerinde uygulanarak veriliyor.
 

All Happy Days, naif, romantik ve hayatına geçmiş ve bugün arasında kalmış masalsı bir tat bırakmak isteyen herkes için 2012 sonbahar- kış dekorasyon ürünleri ile Nişantaşı’nda ziyaretçilerini bekliyor.
 

All Happy Days
Teşvikiye Caddesi, Modern Apartmanı No: 97 / D: 2 Nişantaşı 
(Teşvikiye Camisi karşısı)
Tel: 0212 236 39 23 / 236 39 24
 


 


 


 


 


 

İlgili Kelimeler: Ev Dekorasyonu, Romantik Tasarım, All Happy Days

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler