21 Temmuz 2019 Pazar 13:06
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 SAĞLIKLI YAŞAM Tüm Haberler  
Varisiniz kontrol altında!
Penti, kadınların şıklığının yanı sıra sağlığına da çözüm getiren ürünleriyle ilgi görüyor.
Giriş Zamanı:02 Mart 2012 Cuma

Kadınların şık, sağlıklı ve rahat bir gün geçirmelerini amaçlayan Penti, varis çoraplarında  ihtiyaca uygun alternatifler sunuyor. 
 

Özel basınç uygulayan örgüsü sayesinde aşağıdan yukarıya kanın sirkülasyonunu sağlayan, ağrıyı, şişlikleri engelleyen ve varis oluşumunu kontrol altına alan çoraplar, klinik olarak test edilmiş olup medikal bir ürün olarak piyasaya sunuluyor. Burun ve topuk kısmında ekstra takviyesiyle daha dayanıklı kılınan varis çoraplarının külotlu  ve pantolon çeşitleri bulunuyor.
 

Başlangıç seviyesinde varis rahatsızlığı olanlara ve bacaklarında ağrı, şişlik şikayetleri bulunanlara 13-17 mmHg basınç uygulayan “Varis Control 70” çorabı öneriliyor. Çorabın, siyah ve ten rengi olmak üzere 2 farklı alternatifleri bulunuyor.
 

Varis çoraplarının daha uzun ve sağlıklı kullanımı için, 30 derecede elde yıkanılması, kurutma makinesi, kalorifer ve güneş gibi ısılı ortamlardan uzak tutulması, kuru ve ısısız bir ortamda muhafaza edilmesi öneriliyor.
 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler