21 Mart 2019 Perşembe 16:16
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 TEKNOLOJİ DÜNYASI Tüm Haberler  
Mobil dünyanızı meraklı gözlerden koruyun
3M’in özel olarak geliştirdiği ekran gizlilik filtreleri ile akıllı telefon ve tabletler artık güvende!
Giriş Zamanı:28 Mart 2012 Çarşamba
Güncelleme: 11 Nisan 2012 Çarşamba

İnovasyon ile sürekli kendini geliştiren 3M, tüm akıllı telefon ve tabletleri hem çizilmelere hem de meraklı gözlere karşı koruyacak yeni bir ürün geliştirdi:
 

3M™ Ekran Gizlilik Filtresi. Blackberry, Iphone, Ipad, Samsung, Motorola ve daha birçok marka ile uyumlu olan ekran gizlilik filtreleri, ekranların çizilmesini önlerken aynı zamanda yandan bakıldığında ekranı karartarak bilgilerin başkaları tarafından görülmemesini sağlıyor.
 

3M™ Ekran Gizlilik Filtresi, cihazın temiz kalmasını sağlarken dokunmatik ekran fonksiyonlarını da etkilemiyor. Kolayca uygulanıp çıkartılabilen filtreler aynı zamanda ekran koruyucu filtre olarak da kullanılıyor ve sadece kullanıcının ekranı görmesini sağlayarak meraklı gözlerden bilgileri koruyor.
 

Ekranı temiz tutması ve çizilmelere karşı koruma özelliğinin yanı sıra gizlilik sağlayıcı özelliği ile piyasada muadili olmayan ürün aslında yeni değil. 3M daha önce bu filtreleri dizüstü ve masaüstü, LCD ekran bilgisayarların farklı model ve boyutları için üretmişti. Kendini kanıtlayan bu gizlilik filtreleri ile artık tüm akıllı telefon ve tabletlerde meraklı gözlerden uzak, güven içerisinde kullanılabilecek. 
 

3M™ Ekran Filtreleri ISO 9241-7 kalite belgesine sahip olup ömür boyu garanti ile çok yakında satışa sunulacak.
 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler