21 Temmuz 2019 Pazar 12:13
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 SAĞLIKLI YAŞAM Tüm Haberler  
Bahara tazelenerek girin
Soğuk kış günlerinde cildinizin kaybettiği nemi geri kazandırmak ister misiniz?
Giriş Zamanı:11 Nisan 2012 Çarşamba

Dalan’ın zeytinyağlı kişisel bakım ürünleri markası d’Olive’in vücut yağı, içerdiği Ege zeytinyağı ve susam yağı ile soğuk kış günlerinde cildinizin kaybettiği nemi geri kazandırıyor. Dalan d’Olive vücut yağı hızlı emilen formülü sayesinde yağlılık hissi bırakmadan sizi yumuşacık bir cilde kavuşturuyor.
 

Cildinizi günlük dış etkenlere karşı 24 saate kadar koruduğu uluslararası bağımsız akredite laboratuarlarda test edilmiş ve kanıtlanmış d’Olive vücut yağı, zeytinyağının iyileştirici gücünü ve doğallığını cildinize yansıtıyor. Zeytinyağı ve susam yağı ile hazırlanan d’Olive, zeytinyağının doğal olarak içerdiği E vitamini ve antioksidanlar sayesinde kuruyan cildinizi beslerken parlaklık, yumuşaklık ve esneklik kazandırıyor.
 

Kolay emilen formülü sayesinde yağlılık hissi bırakmayan d’Olive vücut yağı vücudunuza kaybettiği nemi kazandırırken hoş kokusu ile cildinize eşsiz bir bakım sağlıyor ve kendinizi özel hissettiriyor.
 
Günlük kullanım için uygun olan d’Olive vücut yağı banyo sırasında ve sonrasında olmak üzere iki şekilde uygulanabiliyor. Banyo sırasında banyo suyunun içine katılan vücut yağı cildinizin nem dengesini koruyarak yumuşacık bir bakım sağlıyor. Banyo sonrasında ıslak cilde masaj yaparak kullanıldığında ise kan dolaşımını arttırarak benzersiz bir zindelik kazandırıyor.
 

Dalan d’Olive vücut yağı soğuk kış günlerinin ardından bahara sağlıklı, ışıl ışıl ve daha yumuşak bir ciltle merhaba demek için mükemmel bir alternatif oluşturuyor.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler