23 Nisan 2019 Salı 00:03
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MARKA DÜNYASI / Temizlik Malzemeleri Tüm Haberler  
Temizlikte yeni dönem
Scotch-Brite’tan 3 katmanlı yapıya sahip Ultra Konfor Sünger ile temizlikte yeni bir dönem başladı.
Giriş Zamanı:13 Nisan 2012 Cuma

Hayatı kolaylaştıran ürünleri ile yaşadığımız ortamları hijyenik kılan Scotch-Brite™, 3 katmanlı yapısı ve selülozik sünger kısmı sayesinde ovma, temizleme ve silme gibi işlemleri tek başına halledebilen Scotch-Brite™ Ultra Konfor Sünger ürününü Türk tüketicileriyle buluşturdu.
 

Ultra Konfor, özel Scotch-Brite fiberi ile mükemmel temizlik sağlarken, selülozik sünger tarafı ile yüzeyleri anında siliyor, kuruluyor. Selulozik sünger bulaşık sonrası ıslanan tezgahı, buzdolabını, mutfak dolaplarını, fırın ve ocakları iz bırakmadan temizliyor, kuruluyor.
 

Scotch-Brite™ Ultra Konfor Sünger, emici özelliği ile Türkiye pazarında bir ilk olma niteliğine sahip. Selülozik sünger tarafının yanı sıra özel yeşil Scotch-Brite fiberi sayesinde üstün temizleme performansı ve uzun süre dayanıklılığı bulunuyor.
 

Sünger pazarının lideri Scotch-Brite™ yeni ürünü Ultra Konfor Sünger ikili paketlerde tüm zincir marketlerde Klasik ve Tırnak Koruyucu olmak üzere iki farklı tercih ile tüketicinin beğenisine sunuluyor.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler