13 Kasım 2018 Salı 02:58
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MARKA DÜNYASI / Temizlik Malzemeleri Tüm Haberler  
Papia-Hülya Avşar Cup
En seçkin senyör tenis turnuvası Papia-Hülya Cup, engelli tenisçilerle gerçekleştirilen özel kapanış maçı ile sona erdi.
Giriş Zamanı:23 Nisan 2012 Pazartesi

Bu yıl 11’incisi düzenlenen en seçkin senyör tenis turnuvası Papia-Hülya Cup, engelli tenisçilerle gerçekleştirilen özel kapanış maçı ile sona erdi. Hülya Avşar, turnuvanın son gününde giydiği tek omuzlu özel tasarım Papia Betty Boop nakışlı şık tenis kıyafetiyle herkesi büyüledi.
 

TED (Tenis Eskrim Dağcılık Spor Kulübü)  ev sahipliğinde düzenlenen ve elde edilen gelirle yetenekli minik tenisçilere de burs desteği sağlayan Papia-Hülya Cup Senior Tenis Turnuvası’na bu yıl 950 kişi katıldı. 16 ayrı kategoride gerçekleşen Papia-Hülya Cup’ın son gününde Hülya Avşar engelli sporcularla kapanışta özel bir maç gerçekleştirdi.
 

Papia-Hülya Cup Senior Tenis Turnuvası’na destek veren co sponsorlar sırasıyla Medicalpark, Çaykur, Gecce, Ptt, Activar, Willson, Mudo, Powerade, Tupperware, Sarev, Lotto, Casa Dell Arte, Alem Fm, Neo, Avangarde.
 


 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler