24 Ocak, 2019 Perşembe 01:32
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MARKA DÜNYASI / Kozmetik Tüm Haberler  
Rexona'nın yeni reklam yüzü
Rexona, 2012 yılı iletişim çalışmaları için ünlü oyuncu Merve Boluğur ile anlaştı.
Giriş Zamanı:30 Nisan 2012 Pazartesi

Kişisel bakım konusunda bilinçlendirme misyonuyla hareket eden Rexona, Gülben Ergen ve Beren Saat ile yaptığı işbirliklerinin ardından 2012 yılı iletişim çalışmaları için ünlü oyuncu Merve Boluğur ile anlaştı. “Herkes terler, ama ter kokusunu Rexona önler” sloganıyla yapılacak iletişim çalışmaları kapsamında Merve Boluğur televizyon için çekilen reklam filminde rol alacak.
 

Deodorant kullanımı konusunda bilinci artırma misyonuyla hareket eden Rexona’nın bu yılki iletişim çalışmalarının yüzü ünlü oyuncu Merve Boluğur oldu.  Gülben Ergen ve Beren Saat’in ardından güzel oyuncu Merve Boluğur ile anlaşan Rexona’nın yeni dönem iletişim çalışmalarının temelini “Herkes terler, ama ter kokusunu Rexona önler” sloganı oluşturacak. 
 

Küçük Sırlar dizisindeki oyunculuğuyla büyük beğeni toplayan ve Kuzey Güney dizisi ile hayran kitlesini artıran Boluğur, Rexona’nın yeni dönemde gençlere yönelik yapacağı iletişim kampanyalarında yer alacak. Boğulur “Sadece koştuğun veya çok hareketli olduğun zamanlarda değil, günün her anında yaptığın küçük gündelik hareketler, heyecan, stres, mutluluk gibi duygu değişimleri nedeniyle de terlersin, ama Rexona ile ter kokusunun önüne geçersin” mesajına sözcülük edecek. Rexona’nın yeni televizyon reklam filminde rol alacak olan Boluğur, gençlere yönelik etkinlikler kapsamında birçok lise ve üniversiteyi de ziyaret edecek.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

aykan can Bu reklamda iğrenç ötesi oynamış. Ağzını hep azıcık açıp kapatıyor çok yapmacık. Doğal değil. 25 Mayıs 2012 Cuma

Tüm Yorumlar

Diğer Haberler