13 Kasım 2018 Salı 02:14
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MARKA DÜNYASI / Cilt Bakımı Tüm Haberler  
Yaşlanma korkusuna son
Olay Total Effects Sensitive, özel formülü ile cildin nem bariyerini güçlendiriyor.
Giriş Zamanı:30 Nisan 2012 Pazartesi

Yaşlanma belirtilerine Karşı verilen savaşta hassas cilde sahip olan kadınlar, yaşlanma karşıtı ürünlerin ciltlerini tahriş edeceği endişesini taşırlar. Dolayısıyla da yaşlanmanın belirtilerine karşı savaşmak onlar için daha zor olabilir.
 

Hassas cildinizi yaşlanma belirtilerine karşı Olay Total Effects Hassas Cilt ile koruyun…
Olay Total Effects Ailesi’nin güzide üyelerinden biri olan Total Effects Hassas Cilt, yaşlanma belirtilerine karşı verilen savaşta hassas ciltlerin en büyük destekçisi olmaya hazırlanıyor. Hassas ciltler için geliştirilmiş bazı çözümlerden farklı olarak, hassas cildin savunma mekanizmalarını aktif olarak güçlendiren ve yaşlanma belirtileri ile savaşan bileşenleri içeren özel bir üründür.
 

Yaşlanmanın 7 işaretine karşı verilen savaşta Olay Total Effects Hassas Cilt yanınızda…
Hassas ciltler için özel olarak geliştirilen Olay Total Effects Hassas Cilt Gündüz Bakım Kremi, içeriğindeki bileşenler sayesinde yaşlanmanın 7 işaretine karşı savaşırken cildin nem bariyerini güçlendirmeye yardımcı olur. Ayrıca hassas ciltlerde rastlanabilecek gözle görünen kızarıklığı azaltır. İçeriğindeki özel B3 Vitamini ve Pro-Vitamin B5 seviyeleri ile cildinizi rahatlatırken, içeriğindeki E ve C vitaminleri, deniz iğdesi ve beyaz çay ile de cilt bariyerini çevreden gelen saldırılara karşı korumaya yardım eder. Böylece cildinizin dokusunda hissedilir bir yumuşaklık sağlar.
 

Daha genç bir görünümlü ve çevresel faktörlere karşı daha iyi korunan bir cilt için Olay Total Effects Hassas Cilt Gündüz Bakım Kremini çantanızdan ayırmayın… Olay Total Effects Hassas Cilt Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 51 TL
 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler