21 Kasım 2019 Perşembe 09:07
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MARKA DÜNYASI / Aksesuar Tüm Haberler  
Ebru desenli aksesuarlar
Yeşilköy Fuar Merkezi'nde kapılarını açan Tesettür Fuarı'nda, batmayan mayolar, gelinlik ve abiye modelleri, eşarp aksesuarları ve hac ihramları kadar ebru desenli eşarp, fular ve kravatlar da büyük ilgi gördü.
Giriş Zamanı:05 Mart 2011 Cumartesi

Her sene Mart ayının ilk haftasında düzenlenen Tesettür Fuarı, katılımcı firmaların İlkbahar Yaz kreasyonlarını sergileyebilecekleri ve özellikle yurt dışı pazarına tam zamanında tanıtım yapabilmelerine olanak sağlıyor.

Ebru sanatını kumaşa işleyen ve ürünlerini 3.Tesettür Fuarı'nda ziyaretçilerle buluşturan Ebruzar firması yetkilisi Talha Boyalık, "Ebru sanatı tekniklerinin kumaşlar üzerine uygulanması ile desenler meydana getirilir ve bu nedenle meydana getirilmiş olan her parça kişiye özeldir ve aynı eşarbın bir başkası tarafından yapılması olanaksızdır. Kumaşlar ebru tekniğiyle desenlendirilmeden önce ve sonra birtakım işlemlere tabi tutulurlar. Bu sebeple boyalarında yıkamadan veya başka sebeplerden dolayı deformasyon olmaz. Her eşarp ebru sanatkarları tasarımcılar tarafından yapılmaktadır. Renk, desen, kumaş gibi tüm detayları kendinizin seçebileceğiniz % 100 size özel eşarp yapılabilir." diye konuştu.

Erkekler de unutulmadı
Ebruzar firmasının ürettiği ürünler arasında erkekler için ebru desenli kıravatlar da oldukça ilgi gördü. Ebru desenli kıravatların da tıpkı eşarplar gibi bir başka eşinin olmaması, ürüne rağbeti artırıyor. 

 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler