13 Kasım 2018 Salı 02:54
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MARKA DÜNYASI / Temizlik Malzemeleri Tüm Haberler  
“Rüzgar’ın Kızı”na destek
Ariel, 2012 Londra Olimpiyatları’nda Türkiye’yi temsil edecek olan Nevin Yanıt’a destek veriyor.
Giriş Zamanı:30 Mayıs 2012 Çarşamba

Ülkemizin renklerinin gururlu koruyucusu Ariel, 2012 Londra Olimpiyatları’nda Türkiye’yi temsil edecek olan altın madalyalı sporcu Nevin Yanıt’a destek veriyor. Nevit Yanıt aynı zamanda Ariel’in olimpiyat oyunlarına yönelik “ Ülkemizin Renklerinin Gururlu Koruyucusu “ kampanyasının da reklam yüzü oldu.
 

Bu yaz, tüm dünyadan yüzlerce sporcu, kendi ülkelerinin renklerini giyerek, ekiplerini Londra 2012 Olimpiyat Oyunları’nda gururla temsil edecek. Ariel, atletlerimizin üniformalarının arkasında, kırmızı ve beyazı sadece renk olmaktan öteye taşıyan milyonların hikayesinin yattığına inanıyor ve bu renkleri canlı tutarak onları destekliyor.
 

P&G Türkiye’nin TMOK ile işbirliği içerisinde yürüttüğü spora ve sporculara destek projesi kapsamında Ariel, ülkemizi olimpiyatlarda temsil etmeye hazırlanan ve spor kariyeri süresinde elde ettiği başarılarla ülkemizin renklerini gururla taşıyan milli atlet Nevin Yanıt‘ı destekliyor.

Nevin Yanıt, “Ülkemizin Renklerinin Gururlu Koruyucusu” kampanyasının da reklam yüzü
Başarılı milli atlet Nevin Yanıt, Ariel’in yeni reklam kampanyasının da ekran yüzü oldu. Yanıt'ın yer aldığı reklam filmi, olimpiyat sezonunda milli takımı desteklerken, izleyiciye 'milli formanın renklerinin solmasın' mesajını veriyor. "Olimpiyat Oyunları'nda ülkemizin renklerini gururla korur" sloganı kullanılan reklam filminde Nevin Yanıt, oyunculuk yeteneğiylede dikkat çekiyor.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler