23 Nisan 2019 Salı 00:31
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MARKA DÜNYASI / Temizlik Malzemeleri Tüm Haberler  
Vernel'in yeni marka yüzü
Çağla Şikel ailesi için herşeyin en iyisini isteyen bir anne olarak Vernel Max’ın marka yüzü oldu!
Giriş Zamanı:21 Haziran 2012 Perşembe

Vernel, çamaşırlarında mükemmel yumuşaklık ve uzun süre kalıcı hoş koku isteyen tüketicileri için konsantre ürünü yeni Vernel Max Ferahlık İncileri’ni geliştirdi.
 

Özel formülü sayesinde sadece yıkandığı anda değil, yıkandıktan sonra bile, 7 güne kadar mükemmel kalıcı kokusu muhafaza eden yeni Vernel Max ile, tüketiciler sevdikleri kokuyu daha uzun süre çamaşırlarında hissedecek.
 

Yeni çağın modern konsantre yumuşatıcı Vernel Max, Çağla Şikel’in de tercihi oldu. Genç ve modern bir anne olan Çağla Şikel, Vernel Max’ın marka yüzü olarak Henkel ailesine katılmaktan dolayı mutluluk duyduğunu belirtti. Evinde de ailesi için Vernel Max kullandığını söyleyen genç anne, Vernel Max’ı temsil etmekten ve gerçekleştirecekleri projelerden heyecan duyduğunu da sözlerine ekledi.
 

Ailesi ve çocukları için Venel Max Ferahlık İncileri’nin yumuşacık hissini ve 7 güne kadar kalıcı kokusunu seçen Çağla Şikel, Vernel Max Ferahlık İncileri ile birçok farklı mecrada karşımıza çıkacak.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler