18 Ekim 2019 Cuma 17:31
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MARKA DÜNYASI / Aksesuar Tüm Haberler  
Euromoda’dan iki mağaza
Euromoda, Samsun ve Mardin’de 2 yeni mağaza açtı.
Giriş Zamanı:25 Haziran 2012 Pazartesi
Güncelleme: 25 Haziran 2012 Pazartesi

Aksesuar modasının lider şirketi Euromoda, Karadeniz’in en gelişmiş şehri Samsun ve telkarileriyle takı konusunda köklü bir geçmişe sahip Mardin’de 2 yeni mağaza açtı. Markanın Samsun’daki Lovelet AVM ve Mardin Movapark’ta açılan 2 yeni adresiyle birlikte mağaza sayısı 97’ye ulaştı. 
 

Euromoda, takı ve aksesuar alanında Türkiye’nin lider firmaları arasındaki yerini, yeni açılan mağazalarla her geçen gün daha da sağlamlaştırıyor. Yenilenen mağazaları ve genişleyen ürün gamı ile aksesuara dair her seçeneği bulabileceğiniz zengin koleksiyonlara sahip marka, 2 yeni mağaza açtı.
 

Türkiye’nin 42 yıllık takı markası, Samsun’da Lovelet Alışveriş Merkezi’nde moda severlerle buluşuyor. Karadeniz’in en gelişmiş şehirlerinden biri olan Samsun’da kurulan mağazaya, çevre şehirlerden de ilgi büyük. Yaz tatili için memleketlerine gelenler ise aşina oldukları zevkli koleksiyonları Samsun’da da bulmanın keyfini çıkartıyor.
 

Markanın 97. Mağazası ise Mardin Movapark’ta kapılarını açtı. Gümüş telkarileriyle ünlü şehrin takı konusunda zevkli kadınları, Euromoda koleksiyonlarına yoğun ilgi gösterirken, gözlük, şapka, çanta, şal gibi aksesuarlar da beğeni topladı.
 


 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler