13 Kasım 2018 Salı 01:52
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MARKA DÜNYASI / Cilt Bakımı Tüm Haberler  
Bu kremler kırışık karşıtı
Dermokil Anti Aging serisi ile zamana meydan okuyun.
Giriş Zamanı:07 Temmuz 2012 Cumartesi
Güncelleme: 16 Aralık 2012 Pazar

Dermokil, anti - aging serisi ile kullanıcılarına 3 farklı bakım kremi sunuyor. Hücresel yaşlanma karşıtı sıkılaştırıcı krem, botoks etkili hücre yenileyici ve doğal botoks etkili kırışık karşıtı krem çeşitleriyle cilde derinlemesine nüfuz ediyor ve cildi besliyor. Yaşlanmanın en büyük nedeni olan güneşin UVA ve UVB ışınlarına karşı koruyucu etkisi olan Dermokil anti - aging krem serisi, erken yaşta kırışık oluşumunu engellemeye yardımcı olurken, ileri yaşlarda ciltte oluşan kırışıklıkların oluşmasını da geciktiriyor.
 

Güneşin Zararlı Etkilerine Karşı: Dermokil Anti Aging Serisi
İçeriğindeki doğal protein, glokoprotein ve polisakkaritlerle zamanla ciltte oluşan DNA hasar oluşumunu önleyen Dermokil, hücresel yaşlanmaya karşı da sıkılaştırıcı gündüz bakım kremini sunuyor. Güneşin zararlı UV etkilerine karşı ciltte oluşturduğu UVA ve UVB koruma sistemiyle erken yaşlanmayı geciktiriyor ve yıpranma belirtilerini azaltıyor.
 

Dermokil botoks etkili hücre yenileyici gece bakım kremi, içeriğindeki aminoasit kokteyli ile yaşlanma etkilerine karşı etkin koruma sağlarken cildin doğal savunmasını güçlendirerek güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı cildi koruyor.
 

Dermokil göz çevresi doğal botoks etkili kırışık karşıtı kremi ise göz çevresine bakım uyguluyor. Göz çevresindeki kılcal kan dolaşımını hızlandırarak göz altı morluklarının oluşumunu önlüyor. Dermokil bakım ürünlerinden ‘ANTI AGING’  serisi düzenli kullanıldığında cilt hücrelerinizi yenilenerek sağlıklı bir cilde kavuşmanızı sağlıyor.
 


 

Dermokil anti - aging bakım setinin tavsiye edilen satış fiyatı;
Anti - Aging gündüz kremi 40-42 TL
Anti - Aging gece kremi 42-43 TL
Anti - aging göz çevresi 42-43 TL

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Abdullah çelik Gece kremi 26 Mart 2018 Pazartesi

Tüm Yorumlar

Diğer Haberler