23 Nisan 2019 Salı 00:11
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MARKA DÜNYASI / Kadın Giyim Tüm Haberler  
Cindy Crawford koleksiyonu
C&A’nın heyecanla beklenen Cindy Crawford koleksiyonu, 18 Eylül’den itibaren satışa sunulacak.
Giriş Zamanı:17 Eylül 2012 Pazartesi

Kent Meydanı AVM Meydan Çarşı Katı'nda bulunan C&A’nın heyecanla beklenen Cindy Crawford koleksiyonu, 18 Eylül’den itibaren satışa sunulacak. Koleksiyonla ilgili “Amacım her gün giyilebilecek rahat giysiler tasarlamak” diyen Crawford, kişisel tarzını bu koleksiyona yansıttığını belirtiyor. Hem kocası Rande Gerber ile hem de çocukları Presley ve Kaia ile birlikteyken, günlük hayatının her alanında kendini iyi hissedeceği kıyafetleri tercih ettiğinin ise altını çiziyor.
 

Cindy Crawford Collection @ C&A isimli koleksiyon, şık, modern ve zamansız tasarımlarıyla kadınlara hem spot ışıklarının arkasında bir iş kadını, hem de bir anne olarak kendilerini özel hissedecekleri parçalar sunuyor. İlk kez bir marka için tasarımlarını gün yüzüne çıkaran Crawford, C&A’yı seçme sebebini ise şöyle aktarıyor; “C&A’nın, kaliteli tasarımları ulaşılabilir fiyatlara sunma konusunda çok eskiye dayanan bir geçmişi var. Benim için müşterilerine eşsiz seçenekler sunan bir marka ile işbirliği yapmak çok önemli.”
 

C&A’nın ödediğinizin karşılığını veren ününden de etkilendiğini söyleyen ve koleksiyonu hazırlarken günümüzün trendlerinden ilham aldığını belirten Cindy Crawford, C&A için stil sahibi, klasik ve modern, aynı zamanda da tek bir sezonla sınırlı kalmayacak bir koleksiyon tasarladı. Cindy Crawford Collection @ C&A, rahat ve her kadını her ortamda en iyi şekilde hazırlayan parçalardan oluşuyor: Bazen zarif, bazen günlük, bazen klasik, bazen trendy ama her zaman stil sahibi. Aslında tam da Cindy Crawford’un kendisi gibi!

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler