12 Aralık 2018 Çarşamba 13:06
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 AKILDA KALANLAR Tüm Haberler  
ETİ, MediaCat Felis Ödülü aldı
ETİ, Felis 2012 Ödülleri’nde “Kurumsal İmaj, Strateji, İletişim” kategorisinde ödüle layık görüldü.
Giriş Zamanı:21 Eylül 2012 Cuma
Güncelleme: 25 Eylül 2012 Salı

ETİ, “50. Yıl Sürpriz Mutluluk Etkinlikleri” kampanyası ile Türkiye reklam endüstrisinin prestijli organizasyonlarından MediaCat Felis Ödülleri 2012’de, “Kurumsal İmaj, Strateji, İletişim” kategorisinde ödül almaya hak kazandı.
 

Yıllardır mutluluk kavramını sahiplenen ve “Mutluluk İki Parmağının Arasında” mottosuyla yürüyen ETİ, geçtiğimiz yıl kuruluş yıldönümü dolayısıyla yurdun dört bir yanında “50. Yıl Sürpriz Mutluluk” organizasyonları gerçekleştirdi. ETİ, 50. Yıl pazarlama faaliyetleri ile daha önce Türkiye’de benzeri yapılmamış, toplumun her kesimini kucaklayan sürpriz etkinlikler eşliğinde geniş kitlelere ulaşmayı hedefledi. 
 

ETİ Pazarlama Hizmetleri Müdürü Merve Erdebil, Güzel Sanatlar Saatchi& Saatchi’nin kampanyasını hazırladığı “50. Yıl Sürpriz Mutluluk Etkinlikleri”nin başarısı hakkında şunları söyledi: “İlklerle anılan, Türkiye’ye mal olmuş, herkesin sevdiği, yenilikçi bir marka olarak 50. kuruluş yıldönümümüzü, şirketimizin büyüklüğünü, başarılarını anlatan klasik bir kutlama kampanyası yerine, Türkiye’nin farklı illerinde daha önce hiç yaşanmamış sürprizler planlayarak, tüketicilerimizin hayatlarına küçük mutluluk katarak kutlamayı tercih ettik. Bu etkinliklere katılan kişilerin gerçek mutlulukları TV filmi, sosyal medya, açık hava ve sinema gibi mecralarda paylaşılarak tüm Türkiye’ye yaşatıldı. Daha önce de çeşitli ödüllere layık görülen bu çalışmalarımızın şimdi MediaCat Felis 2012 Ödülü ile taçlandırılmasının mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.”
 

ETİ 50. Yıl Kutlamalarında Neler Yapmıştı?
Ön hazırlıkları altı ay süren ETİ’nin projelerinin ilki Mersin’de gerçekleştirildi. ETİ, bulunduğu coğrafya nedeniyle merkezinde 30 yıldır hiç kar yağmayan Mersin’e kar yağdırdı. Etkinlik için Avrupa’dan, yoğunluk ayarları ve çalışma şiddeti ayarlanabilen jet motorlu kar makineleri getirildi. Damperli tırlarla şehir merkezine transfer edilen kar makineleri ile toplamda 120 ton kar kullanıldı.
 

Bir gün öncesinden başlayan hazırlıklarla etkinlikte, 600 metrekarelik bir alan yerden 50 cm yüksekliğinde doğal karla kaplandı.
 

Markanın ikinci sürpriz etkinliği Türk pop müziğinin duayenlerinden Mazhar Alanson ile gerçekleştirildi. Usta sanatçı bir sokak şarkıcısı kılığına girerek, Beyoğlu Tünel Meydanı’nda beklenmedik bir şekilde sevenlerinin karşısına çıktı ve sürpriz bir sokak konseri verdi.
 

ETİ, “Sürpriz Mutluluk” etkinliği kapsamındaki bir diğer heyecanı ise Rize Çamlıkköy’de yaşattı. Hayatlarında daha önce hiç sinemaya gitmemiş Rize Çamlıkköy sakinleri, köye özel olarak kurulan açık hava sinemasında üç boyutlu (3D), “Rio” filmi ile sinema keyfi yaşadı.
 

Böylelikle binlerce insan ETİ’nin 50. kuruluş yıldönümü etkinlikleri sayesinde sürpriz mutluluklar yaşadılar.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler