12 Aralık 2018 Çarşamba 14:31
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 AKILDA KALANLAR Tüm Haberler  
Calgon'dan eğitime destek
Calgon'un girişimleriyle Doğu ve Güneydoğu Anadolu’ya binlerce eğitim seti gitti.
Giriş Zamanı:21 Eylül 2012 Cuma
Güncelleme: 13 Ekim 2012 Cumartesi

Calgon’dan eğitime büyük destek! Önce AÇEV’Calgon’un reklam yüzü olan ünlü sunucu Zuhal Topal’ın da destek verdiği projede okula başlangıç setleri, Zuhal Topal’ın da katıldığı temsili törenle AÇEV’e teslim edildi ve Ağrı’nın Patnos ilçesinde dağıtıma başlandı.
 

Calgon markası yetkililerinden Puneet Narang proje ile ilgili olarak; "Projemizin başlangıcını Türkiye’nin en yüksek noktası olan Ağrı dağının eteklerinden yaptık. Özellikle eğitim öğretim yılının ilk haftası başlangıç yaparak, projeyi daha da anlamlandırmak istedik. Bölgedeki çocuklarımızın eğitimine ufak bir katkı yapabilecek olmak bizleri mutlu ediyor. AÇEV gibi önemli bir sivil toplum kuruluşu ile bu yolda beraber yürümek bizler için çok önemli. Biz Calgon markası olarak uzun yıllardır ev hanımlarının vazgeçilmezi olan çamaşır makinelerini koruyoruz. Aynı zaman da böyle projelerle de ülkemizin geleceği olan çocuklarımıza da yardımcı olacağız.“ dedi.
 

Ünlü sunucu Zuhal Topal ise yaptığı açıklamada Calgon ile birlikte böyle güzel bir kampanyanın içerisinde olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Önümüzdeki dönemde biliyoruz ki AÇEV’in  desteklediği çocuklar arasından doktorlar, mühendisler, profesörler, milletvekilleri çıkacak.  Marka olarak AÇEV’e verdiğimiz destek ile eğitim alan çocuklarımızın, kazanacağı bu büyük başarıya, ufakta olsa bir katkıda bulunmuş olmak, gelecekte bugünü hatırlayarak gülümsememize vesile olacak. Benim gibi, tüm duyarlı sanatçı arkadaşlarımı bu seferberliğe davet ediyorum” dedi.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler