12 Aralık 2018 Çarşamba 14:46
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 AKILDA KALANLAR Tüm Haberler  
Selva'dan sosyal sorumluluk
Selva, İstanbul Boğazı’nın temizliği için gerçekleştirilen Boğazımıza Takılanlar Projesi’ni destekliyor.
Giriş Zamanı:25 Eylül 2012 Salı
Güncelleme: 13 Ekim 2012 Cumartesi

Sektörde sosyal sorumluluk projelerine verdiği önem ile dikkat çeken sektörünün önde gelen markalarından Selva, İstanbul Boğazı’nın güzelliklerini koruyabilme ve temizliğine katkı sağlayabilme amacıyla gerçekleştirilen Boğazımıza Takılanlar Projesi’ni destekliyor.
 

Selva Gıda Genel Müdürü Mehmet Karakuş ve Selva Pazarlama departmanı, Carat Medya çalışanlarından oluşan Deniz Temizleme Ekibi ile beraber İstanbul Boğazı’na çıkıp deniz yüzeyinde biriken atıkları topladı.
 

Sektörde sosyal sorumluluk projelerine verdiği önem ile dikkat çeken sektörünün yenilikçi markası Selva, Carat Medya tarafından organize edilen “Boğazımıza Takılanlar” Projesi’ni destekliyor.
 

İttifak Holding bünyesinde faaliyet gösteren Türkiye’nin en önemli makarna üreticilerinden Selva, İstanbul Boğazı’nın güzelliklerini koruyabilme ve temizliğine katkı sağlayabilme amacıyla gerçekleştirilen Boğazımıza Takılanlar Projesi’ne katılarak daha temiz bir boğaz için destek verdi. Selva Gıda Genel Müdürü Mehmet Karakuş ve Selva Pazarlama departmanı, Carat Medya çalışanlarından oluşan Deniz Temizleme Ekibi ile beraber İstanbul Boğazı’na çıkıp deniz yüzeyinde biriken atıkları topladı.
 

Selva Gıda Genel Müdürü Mehmet Karakuş, “İstanbul Boğazı dünyanın en önemli harikalarından biridir, bir değerdir, mirastır. Sahip olduğumuz bu değeri korumak için kurumlar ve kişiler olarak elimizden geleni yapmalıyız. Gelecek nesillere iyi bir yaşam sunabilmek için temiz ve sağlıklı bir çevre bırakmak bizlerin asli görevidir. Bu hassasiyet ve sorumluluk ile Carat Medya’nın “Boğazımıza Takılanlar” organizasyonunu sonuna kadar destekliyoruz.” diye konuştu.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler