12 Aralık 2018 Çarşamba 14:44
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 AKILDA KALANLAR Tüm Haberler  
LC Waikiki yine ödülle döndü
LC Waikiki Dragon Boat Festivali’nden ödüllerle döndü!
Giriş Zamanı:26 Eylül 2012 Çarşamba
Güncelleme: 30 Kasım 2012 Cuma

LC Waikiki, Türkiye’nin en geniş katılımlı sportif organizasyonu olan Dragon Boat Festivali Kostüm Yarışması’nda En Yaratıcı Kostüm Ödülünü alarak birinci oldu. LC Waikiki spor ve dans kategorilerinde de birden çok ödülün sahibi oldu.
 

LC Waikiki’nin tasarımcılarından Serra Tandar’ın tasarımı ve şef modelist Sibel Gümüştaş’ın çalışması ile hazırlanan kostümü yine LC Waikiki çalışanlarından aynı zamanda da kürek takımının davulcusu olan Sevilay Öztürk giydi. 22-23 Eylül tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenen ve Türkiye’nin en geniş katılımlı sportif organizasyonu Boat Festivale özel olarak tasarlanan kostüm, çok sayıda yaratıcı tasarım arasından 1. seçilerek “ En Yaratıcı Kostüm” ödülünün sahibi oldu.
 

Tasarımcı Serra Tandar, bu yılın trendlerini dikkate alarak hazırladıkları kostüm için “Gösterişli ve estetik tavus kuşu figürünü kullanarak LC Waikiki kadınının özel günlerinde de göz alıcı ve rahat hissedebileceğini göstermek istedik” yorumunda bulundu. 
 

Festival boyunca LC Waikiki adına yarışan kürek ekibi LC Waikiki MAVİ takımı ise, 62 takım arasından en iyilerin yarıştığı Sport kategorisinde finale kalarak Türkiye 5. si oldu. Turnuvalara katılan diğer kürek takımı LC Waikiki BEYAZ ise; Fun Sport Kategorisinde 3.’lük ödülü kazandı. LC Waikiki Mavi takımı ayrıca IDBF kupasında tüm zamanların en iyi derecesini yapan takımlar arasında da 5. Oldu. Festival boyunca gösterilen eğlencelere katılım ve istekleriyle "Dragon Boat Enerji Kupası”nı de almaya hak kazanan firma ayrıca dans yarışmalarında çeşitli kategorilerde aldığı 2 tane 1.’liği de ödül hanesine yazdırdı.
 

Her yıl Türkiye’nin farklı sektörlerinden önde gelen kurumların katıldığı Dragon Boat Festivali’ne katılanlar iki gün boyunca keyifli vakit geçirirken, farklı kurum temsilcileri ile bir araya gelme imkanı buldular.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler