24 Ocak, 2019 Perşembe 14:38
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MEKAN REHBERİ Tüm Haberler  
Ev sıcaklığında parti keyfi için
İstinye Avcılık ve Atıcılık Kulübü içerisinde yer alan Urza Restaurant ev sıcaklığında partiler için hazır.
Giriş Zamanı:16 Ekim 2012 Salı

İstinye’de Avcılık ve Atıcılık Kulübü’nün içerisinde yer alan Urza Restaurant, sevdiklerine, iş ortaklarına ve müşterilerine ev sıcaklığında partiler vermek isteyenler için hazır. Urza’da davet mönüleri mevsime ve kişilerin isteklerine göre şekillendirilirken, kışın 20 kişiden itibaren mekan kapatılabiliyor.
 

Urza, güvendiği, tanıdığı bir mekanda ev sıcaklığında ama mükemmel kalitede hizmet arayanlar için kışa hazır. İstinye’de Avcılık ve Atıcılık Kulübü’nün içerisinde yer alan Urza sevdiklerine, dostlarına, iş ortaklarına ve müşterilerine unutulmaz partiler vermek isteyenler için bu yıl baştan ayağa yenilendi. Urza’nın ister şömine ateşinin tatlı sıcaklığında, isterseniz kış bahçesi formunda düzenlenen Pergola’sında keyifli anlarınızı paylaşabilirsiniz.
 

İsteyene set, isteyene özel mönü
Üstelik Urza evde yapılan partilerde yaşanılan mönü belirlenmesi, alışverişe çıkılması, hazırlık, ikram ve sonrasındaki toparlanma telaşına da son veriyor. Sirel Coşar ve Aziz Omur yönetimindeki Urza’da kişilere kolaylık sağlayan set mönülerin yanı sıra özel oluşturulan mönüler de bulunuyor. Davet mönüleri, mevsime ve kişilerin isteklerine göre şekillendiriliyor. Kışın 20 kişiden itibaren mekan kapatılabiliyor. Bugünlerde en çok Pergola’da kokteyl alıp, 40 kişilik tek masada finger food denilen 3-4 çeşit minik porsiyonlar çok moda.
 

www.urza.com.tr
 

Urza Tel: 212 229 37 15-16
Adres: Poligon Cad. No:1 İstinye-İstanbul
 


 


 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler