17 Aralık 2018 Pazartesi 02:04
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 SAĞLIKLI YAŞAM Tüm Haberler  
Baş ağrısı kâbusunuz olmasın!
Soğuk Terapi Bandı ile mevsim geçişlerindeki baş ağrılarına karşı hazırlıklı olun.
Giriş Zamanı:16 Ekim 2012 Salı

Mevsim geçişlerinde yaşanan şiddetli baş ağrıları birçok yetişkinin hayatını cehenneme çeviriyor. Ülkemizde her 6 kişiden birinde görülen migrene bağlı baş ağrıları özel hayatımızı olduğu kadar sosyal hayatımızı da tehdit ediyor. Türkiye’de terapi bantlarının lideri Stop Ever ise, yaşanan migren sorununa pratik çözümler sunuyor.
 

Stop Ever’ın zor anlarda yaşamı kolaylaştıran ürünlerinden biri olan Soğuk Terapi Bandı, baş ağrısı durumunda alın bölgesine yapıştırıldığında 6 saate kadar rahatlama sağlıyor. Oldukça pratik bir kullanıma sahip olan ve her ortamda kullanılabilen Soğuk Terapi Bandı, verdiği serinletici etkiyle baş ağrısının en kısa sürede atlatılmasına yardımcı oluyor. 
 

Cilde kolayca yapışan ve kaymadığı için büyük kullanım rahatlığı sağlayan Soğuk Terapi Bandı, sonbahar baş ağrılarına karşı her an yanınızda ve uygulanması oldukça pratik. 5.5 ph değeri ile cilde dost ve anti-alerjik olan Soğuk Terapi Bandı ile, baş ağrısından uzak bir sonbahar çok daha rahat geçecek.
 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler