18 Ağustos 2019 Pazar 21:18
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 KAMPANYALAR Tüm Haberler  
Boyner’den alışveriş, Shell’den yakıt
Boyner’den alışveriş yapan Shell Club Smart Card sahipleri, hediye yakıt kazanacak.
Giriş Zamanı:08 Kasım 2012 Perşembe

 

Boyner’den tek seferde 150 TL alışveriş yapan Shell Club Smart Card sahipleri, Shell’den 30 TL tutarında hediye yakıt kazanacak.
 
Çeşitli sektörlerin güçlü markalarıyla gerçekleştirdiği iş birlikleriyle müşterilerine cazip fırsatlar sunan Shell, yeni kampanyasıyla yine kazandırıyor. Shell ve Boyner’in iş birliğiyle gerçekleştirilen kampanya kapsamında 1-28 Kasım 2012 tarihleri arasında Boyner’den Boyner Anahtar ile tek seferde yapılan 150 TL ve üzeri alışverişe Shell’den 30 TL değerinde akaryakıt veya otogaz hediye ediliyor.  Boyner Mağazaları’ndaki tüm ürünlerde  geçerli olan kampanyaya www.boyner.com.tr  üzerinden yapılan alışverişler de dâhildir.
 
Yakıt hediyesi için Boyner Mağazaları’nda bulunan Boyner Anahtar Noktası’ndan fatura ibrazıyla kampanya şifresinin yer aldığı sertifikanın alınması gerekiyor. Kampanyaya katılım için aralarında birer boşluk bırakarak “BOYNER” yazıp Club Smart veya Money Club kart numarası ile sertifikanın üzerinde bulunan kampanya şifresini Turkcell hatlar için 2313’e, Avea ve Vodafone hatlar için 0 532 754 25 52’ye kısa mesajla göndermeniz yeterli!
 
Hediye Club Smart puanlar SMS atıldıktan sonraki ilk Salı günü Shell Club Smart kartlara yüklenecek. Club Smart puanların son kullanım tarihi 31 Aralık 2012’dir. Yüklenen hediye puanlar ile sadece Shell Club Smart üyesi Shell istasyonlarından akaryakıt veya otogaz alınabilir. Shell kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler