18 Ağustos 2019 Pazar 21:57
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 KAMPANYALAR Tüm Haberler  
Optimum'dan Altınbaş kolye kazanın
Ankara Optimum Outlet'ten alışveriş yapan ziyaretçiler Altınbaş’tan pırlanta kolye kazanıyor!
Giriş Zamanı:19 Kasım 2012 Pazartesi

 

Ankara Optimum Outlet, 19 - 23  Kasım tarihleri arasında  Optimum Club Card ile en yüksek tutarda alışveriş yapan ziyaretçisine Altınbaş’tan pırlanta kolye hediye!
 
Optimum Club üyeleri alışveriş yaparken harika hediyeler kazanıyor. Optimum Outlet, 19 – 23 Kasım tarihlerinde devam edecek kampanyada, en yüksek tutarda alışveriş yapan Optimum Club üyesi ziyaretçisine Altınbaş’tan çok zarif bir pırlanta kolye hediye ediyor.
 
İlgili hafta içinde, kendileri ve sevdikleri için yaptığı sonbahar alışverişinde haftanın en yüksek tutarını gerçekleştiren Optimum Outlet ziyaretçisi, takı tasarımının gözde markası Altınbaş’tan pırlanta kolye kazanacak. 
 
19 - 23 Kasım tarihlerinde Optimum Club Card ile aynı gün içerisinde 100 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler sürpriz hediyeler kazanma şansı elde edecekler.
 
Ziyaretçilerin kampanyaya katılmak için tüm yapması gereken, faturaları ve katılım formlarıyla Optimum danışmasına başvurmak.
 
 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler