18 Ağustos 2019 Pazar 22:04
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 KAMPANYALAR Tüm Haberler  
Kayseri Park'ta Kazançlı Saatler
Kayseri Park AVM, “Kazançlı Saatler” kampanyası ile her saat bir hediye verecek.
Giriş Zamanı:22 Kasım 2012 Perşembe

 

Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, ses getiren kampanyalarına bir yenisini daha ekliyor. Kayseri Park’ın 21 Kasım Çarşamba günü başlayacak olan “Kazançlı Saatler” kampanyası kapsamında her saat bir hediye verilecek.
 
Böylece bir günde toplam 12 kişi Kayseri Park’tan hediye kazanma şansına sahip olacak. Kampanyaya herhangi bir saat içerisinde 100 lira alışveriş yapan herkes katılabilecek. Alışveriş yaptığı saat aralığında Renk Kart’ıyla birlikte danışma masasına ilk başvuran kişiye Otopratik  Murat Lastik’ten iç-dış yıkama ya da 7D Cinema’dan bir adet sinema bileti verilecek. Kampanya sayesinde sabah saat 10:00’dan akşam saat 22:00’a kadar olan sürede toplam altı adet iç-dış yıkama, altı adet de sinema bileti hediye edilecek. 
 
İndirimli sinema bileti
Kayseri Park’ta “Kazançlı Saatler” kampanyasının yanı sıra 31 Aralık’a kadar sürecek ‘İzlemeyen Kalmasın’ kampanyası da bulunuyor. Bu kampanya dahilinde Kayseri Park Renk Kart’ı ile 7D Cinema’ya giden ziyaretçiler 8 lira olan sinema biletini 5 liraya alabilecek. Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi Genel Müdürü Salih Tolan, muhteşem kampanya ve etkinliklerle Orta Anadolu’nun birinci tercihi olmaya devam edeceklerini belirtti.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler