18 Ağustos 2019 Pazar 21:04
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 KAMPANYALAR Tüm Haberler  
RodiMood'dan öğretmenlere
RodiMood öğretmenlere özel kampanyası ile 1 ürün alan öğretmenlere ikincisini hediye ediyor.
Giriş Zamanı:22 Kasım 2012 Perşembe

 

RodiMood 23 24 ve 25 Kasım tarihlerinde öğretmenlere özel kampanyası ile 1 ürün alan öğretmenlere ikincisini hediye ediyor. Tüm ürünlerde geçerli olacak kampanyada öğretmen kartını ödeme noktalarında ibraz etmek yeterli.
 
Öğretmenlerimizi bu özel günlerinde düşünen RodiMood, 1 ürün alan öğretmenlere 1 ürünü hediye ediyor. Tüm mağazalarda geçerli olan kampanyada öğretmen kartlarını gösteren tüm öğretmenler bu fırsattan yararlanabilecek. 
 
23, 24 ve 25 Kasım tarihlerinde geçerli olacak kampanya ile en kutsal mesleğin mensupları öğretmenlerimiz, jeanden kazağa, t-shirtten hırkaya, çantadan ayakkabıya birçok ürüne hem de uygun fiyatlarla erişebilecek.
 
 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Meriç DİNÇ KPSS li öğretmenlere özel bir kampanya demek istemişler. MEB nin atadığı özel kurum öğretmenlerini öğretmenden saymayan, kimliklerinde yazan ÖĞRETMEN ibaresine saygısı olmayan Rodimood gerçek bir AYRIMCILIK örneği sergilemiştir. Ülkesindeki öğretmenlere saygısı olmayan bu kurumu kınıyorum!!!! 27 Kasım 2012 Salı

Tüm Yorumlar

Diğer Haberler