12 Aralık 2018 Çarşamba 13:06
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 AKILDA KALANLAR Tüm Haberler  
LC Waikiki'nin patronuna ödül
LC Waikiki Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük’e Yaşam Boyu Başarı Ödülü verildi.
Giriş Zamanı:30 Kasım 2012 Cuma
Güncelleme: 06 Şubat 2013 Çarşamba

 

Türkiye moda perakendesinin lideri LC Waikiki’nin Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük, Perakende Güneşi 2012 Ödülleri’nde perakende sektörünün Oscar’ı olarak kabul edilen Yaşam Boyu Başarı Ödülü’ne layık görüldü. Küçük’e ödülünü Abdullah Kiğılı verdi.
 
Perakende sektörünün Oscar’ı olarak kabul edilen Yaşam Boyu Başarı Ödülü LC Waikiki Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük’e verildi. Ipsos KMG araştırma şirketinin 2004 yılından beri her 6 ayda bir yaptığı araştırmaya göre Türkiye hazır giyim perakende sektörünün lideri olan LC Waikiki’nin Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük, ödülünü Kiğılı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kiğılı’nın elinden aldı. Törende ödülü sahneye LC Waikiki’nin 71 ilindeki mağazalarından gelen satış danışmanları getirdi.
 
“LC Waikiki dünyanın gururu olacak”
Törende konuşan Abdullah Kiğılı, Vahap Küçük’e, “Sen Galatasaraylısın ama markan dünya markası. Dünya markası bir firmaya da şampiyon takımın forması yakışır” diyerek Fenerbahçe forması hediye etti. Abdulllah Kiğılı, “Bir Malatyalı’nın bir Malatyalı’ya ödül vermesi çok keyifli. Malatya’nın plakası 44. Bu dört dörtlük insanların olduğu şehir demektir. Bizim şehrimizden cumhurbaşkanları, başbakanlar çıktı. Malatya’nın, Türkiye’nin ve yakında dünyanın gururu olacağına inandığım çok değerli hemşehrimi kutluyorum” dedi.
 
“Bu ödüller bizi cesaretlendiriyor”
Bu ödüle layık görülmekten dolayı çok mutlu olduğunu vurgulayan LC Waikiki Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük ise şunları söyledi: “Bu ödülü değerli meslektaşım Abdullah Kiğılı’nın elinden ve genç arkadaşlarımın önünde almak benim için ayrı bir mutluluk kaynağı oldu. Ben bu ödülleri çok önemsiyorum. Çünkü birilerinin bizim yaptıklarımızı görüp ödüllendirmesi bizi daha da çok cesaretlendiriyor.”
 
 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler