12 Aralık 2018 Çarşamba 13:47
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 AKILDA KALANLAR Tüm Haberler  
Yılın AVM Müdürü Ödülü sahibini buldu
İstanbul Optimum Outlet AVM Genel Müdürü Nezihi Kayıboğlu, Yılın AVM Müdürü oldu.
Giriş Zamanı:02 Aralık 2012 Pazar
Güncelleme: 28 Şubat 2013 Perşembe

 

Perakende sektörünün en büyük buluşması olan Perakende Günleri 2012 kapsamında düzenlenen Perakende Güneşi Ödülleri, 29 Kasım günü yapılan ödül töreni ile sahiplerini buldu. 
 
Başarılarıyla sektöre farklılık katan isimlere verilen Perakende Güneşi Ödülleri’nde, “Yılın Alışveriş Merkezi Müdürü” ödülünü İstanbul Optimum Outlet AVM Genel Müdürü Nezihi Kayıboğlu aldı. Ziyaretçilerine her gün indirim sunmanın yanı sıra bir yaşam merkezi de sunan ve geçtiğimiz günlerde 4. yaşını kutlayan Optimum Outlet’in geldiği konumda önemli payı olan Nezihi Kayıboğlu, ödül töreninde yaptığı konuşmasında kendisini bu ödüle layık gören sektör yetkililerine ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ederek Rönesans ailesi adına bu ödülü almaktan onur ve gurur duyduğunu belirterek sözlerini tamamladı.
 
Nezihi Kayıboğlu, 1999 yılından bu yana 13 yılı aşkın bir süredir alışveriş merkezlerinde görev yapıyor. Daha önce Profilo , Capitol ve City’s Nişantaşı Alışveriş Merkezleri’nde görev almıştır. 1 Ağustos 2008   itibari ile Rönesans Alışveriş Merkezleri’nden Optimum Outlet ve Eğlence Merkezinde  AVM Genel Müdürü olarak başlamış olduğu görevine şu anda İstanbul, İzmir Optimum ve Kozzy AVM’yi kapsayan  bölge müdürü olarak devam etmektedir.
 
İstanbul Optimum Outlet AVM Genel Müdürü ve Bölge Müdürlüğü görevi boyunca açılışlarını bir fiil yaptığı AVM’ler ile alınan ödüller
 
İstanbul Optimum Outlet (2008)
- ICSC (Uluslararası Alışveriş Merkezleri Birliği) tarafından Avrupa’nın En İyi Outlet’i (2010) 
- AMPD (Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği) tarafından da Türkiye’nin En İyi Outlet’i (2010)
 
Kozzy AVM (2010)
- Kozzy AVM, ICSC (Uluslararası Alışveriş Merkezleri Birliği) tarafından Avrupa’nın En İyi AVM’si (2011) – Dünya finalisti
- AMPD (Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği) tarafından da Türkiye’nin En İyi AVM’si (2010)
 
Adana Optimum Outlet (2011)
Adana Optimum Outlet AMPD (Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği) tarafından da Türkiye’nin En İyi Outlet’i (2011)
 
İzmir Optimum Outlet (2012)
- Nisan 2012’de açılan  İzmir Optimum Outlet ile 2013 ICSC (Uluslararası Alışveriş Merkezleri Birliği) Avrupa’nın En İyi Outlet’i ödüllerine aday olmuştur.
 
 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler