24 Haziran 2019 Pazartesi 19:43
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MEKAN REHBERİ Tüm Haberler  
Boğaz'ın balkonunda kahvaltı
Şehrin kalabalığından uzaklaşıp ve güne keyifli bir başlangıç yapmak isteyenler için...
Giriş Zamanı:06 Aralık 2012 Perşembe

 

Bu günlerde şehrin kalabalığından uzaklaşıp haftanın yorgunluğunu atmak ve güne keyifli bir başlangıç yapmak isteyenler soluğu Uçar Cafe & Restaurant'ta alıyor. İstanbul’un şiirsi güzelliğini 360 dereceden izleme imkanı veren Boğazın balkonu Uçar Cafe & Restaurant’taki kahvaltılar, muhteşem Boğaz manzarası eşliğinde birer ziyafete dönüşüyor.
 
Ulaşım kolaylığı ile "İstanbul'un içinde karmaşanın dışındaki" bu özel mekan, İstanbullu lezzet severlerin favori adresleri arasında yer alıyor. Küplüce’deki enfes Boğaz manzarası ile bir gidenin bir daha vazgeçemediği Uçar Cafe & Restaurant, Türk ve dünya mutfağının seçkin lezzetlerinden oluşan zengin menüsü ve özel lezzetleriyle de öne çıkıyor.  
 
Şehrin kalabalığından sıyrılıp güne keyifli bir kaçamakla başlamak isteyen İstanbul aşıkları kahvaltı için Uçar Cafe & Restarurant’ı tercih ediyor. Boğazın balkonunda Boğaz’a karşı kahvaltı keyfinin tadına doyulmuyor. Uçar Cafe’nin zengin kahvaltı menüsünde Klasik Kahvaltı Tabağından, Serpme Köy Kahvaltısına, Sahanda Yumurta ve Menemenden, Peynirli, Sebzeli, Karışık Omlet Çeşitlerine, Tost Tabağından Sandviç Çeşitlerine kadar pek çok lezzetli alternatif yer alıyor.   
 
Boğaz’ın incisi Uçar Cafe & Restaurant’da sadece kahvaltı değil günün her saati ayrı bir keyfe dönüşüyor. Kahvaltı sonrasında kafenin ödüllü kahve ustasının hazırladığı içecekler ya da Waffle tutkunlarının favorisi olan ödüllü Baristasi lezzet severlerin birinci tercihi oluyor. Açık ve kapalı alanıyla 6500 metre kare alana kurulu olan, Beylerbeyi sırtlarındaki bu nezih mekanda, aile boyu kahvaltı ziyafeti ile başlayan keyifli bir gün bazen Boğaz’daki mehtabın güzelliğiyle,  bazen de dolunay eşliğindeki yıldızlı gecelerle noktalanıyor.
 
 

 
 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Şuayip ŞİMŞEK Fiyatlar nedir soylermisiniz kaç gün önce den haber vermemiz gerekiyor 06 Mart 2019 Çarşamba

Tüm Yorumlar

Diğer Haberler