24 Haziran 2019 Pazartesi 19:08
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MEKAN REHBERİ Tüm Haberler  
Yıl sonu davetlerinin vazgeçilmezi
Sevdiklerine, iş ortaklarına ve müşterilerine yıl sonu daveti vermek isteyenler buraya!
Giriş Zamanı:06 Aralık 2012 Perşembe

 

Zengin mönüsü, kaliteli servisi ve lezzetli yemekleriyle Urza, sevdiklerine, iş ortaklarına ve müşterilerine yılsonu daveti vermek isteyenleri bekliyor. İstinye Avcılık ve Atıcılık Kulübü’nün içerisinde yer alan Urza’da 25 kişiden itibaren mekan kapatılabiliyor.
 
İstanbul’un iş ve sanat dünyası yılın son ayında Urza’da buluşuyor. Yıl içerisinde birbirinden güzel düğün ve organizasyonlara ev sahipliği yapan Urza Restaurant, Aralık ayında da şirket davetlerinin vazgeçilmez mekanı oldu.  Urza’nın yılbaşına özel dekoru, şöminesi, lezzetli yemekleri ve zengin şarap mönüsü eşliğinde birbirinden güzel davetler yapmak mümkün. Urza’nın şık tasarlanmış iç mekanı oturma düzeninde 70, kokteyllerde 120 kişiye kadar rahatlıkla hizmet verebiliyor. Ayrıca 25 kişiden itibaren mekan kapatılabiliyor. 
 
Özel mönüler oluşturuldu
Sirel Coşar ve Aziz Omur yönetimindeki Urza’da kişilere kolaylık sağlayan set mönülerin yanı sıra özel oluşturulan davet mönüleri de bulunuyor. Davet mönüleri, mevsime ve kişilerin isteklerine göre şekillendiriliyor. Bugünlerde en çok şömine önünde kokteyl alıp,  35 kişilik tek masada finger food denilen 3-4 çeşit minik porsiyonlar halindeki ikramları tatmak, çok moda. İstinye’de Avcılık ve Atıcılık Kulübü’nün içerisinde yer alan Urza, sevdiklerine, dostlarına, iş ortaklarına ve müşterilerine unutulmaz partiler vermek isteyenler için hazır. Urza’da yıl sonu davetleri için, üç saat süren kokteyl ikramları kişi başı 60 lira, akşam yemekleri ise kişi başı 80 lira civarında.
 
 

 
 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler