24 Haziran 2019 Pazartesi 19:54
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MEKAN REHBERİ Tüm Haberler  
Yılbaşı CafeCadde’de kutlanır
Bağdat Caddesi'nin en iyi mekanı ödülünü kazanan CafeCadde yılbaşı gecesinde sizi bekliyor.
Giriş Zamanı:20 Aralık 2012 Perşembe

 

CafeCadde, misafirlerinin lezzetli ve zengin bir fiks menünün yanında muhteşem bir orkestra eşliğine yeni yıla keyifle girmesini planlıyor. 
 
Bir önceki yılbaşında da program yapan Alper Demir ve orkestrası bu senede CafeCadde'nin giriş katında sahne alacaklar. Güzel şarkıcı Şeyda Erbaş ise Alper Demir öncesi yemek saatinde program yapacak.
 
CafeCadde, her sene yaptığı mekan içi ve mekan dışı yılbaşı süslemesi ve ışıklandırması ile de dikkat çekiyor. Bu sene kış bahçesini yenileyen işletmenin yılbaşı rezervasyonlarının önemli bir kısmı Aralık ayı başında bir önceki yılbaşı müşterileri tarafından kapatıldığı biliniyor.
 
Canlı müziğin bulunmadığı üst katlarda da fiks menü ile misafirlerini ağırlayacak olan mekanda rezervasyon için %50 kapora alınmakta ve gece kıyafetiyle gelinmesi istenmektedir. Çocuklu misafirler için canlı müziğin olmadığı üst katlar için rezervasyon yapılması önerilmektedir.
 
Yılbaşı gecesi için rezervasyon yaptırmak üzere 0216 302 76 24 no'lu telefondan Bircan Şahin ile irtibata geçilebilir.
 
CafeCadde Bağdat Caddesinde
 
 
Kaynak: kurumsalhaberler

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler