21 Mart 2019 Perşembe 16:20
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 TEKNOLOJİ DÜNYASI Tüm Haberler  
Sen de kendine yeni bir yol çiz!
Samsung GALAXY Note 10.1, yaratıcı ve öğretici bir dünyanın kapılarını açıyor.
Giriş Zamanı:21 Aralık 2012 Cuma
Güncelleme: 18 Mart 2013 Pazartesi

 

Samsung Electronics, GALAXY Note 10.1 ile kullanıcılarının yaratıcılığını teşvik etmeye devam ediyor.
 
Geniş ekranı sayesinde öğrenme, çalışma ve yaratıcılık gerektiren işlerde maksimum verimlilik sağlayacak çoklu ekran işleviyle öne çıkıyor. Galaxy Note 10.1, çoklu ekran işlevi sayesinde artık video ve internet sayfalarını yan yana görüntüleme ve birçok farklı içeriği aynı anda inceleme ve gerçekleştirme olanağı veriyor.
 
S Note ile içerik oluşturmada yaratıcılığınızı kullanın
Samsung, Galaxy Note 10.1’de bulunan S Note özelliği ile kullanıcıların; toplantı notları, tarifler, kartlar, günlük, dergi vb. gibi kullanıma hazır şablonlar sunarak, içeriklerini yepyeni ve inovatif yöntemlerle oluşturmalarına olanak tanıyor. S Note özelliği ile kullanıcılara çizimleri veya özel notlarını web içeriği, resimler ve dijital medya ile birlikte kişiselleştirilmiş resimli taslakta bir araya getiren, benzersiz ve etkili bir araç görevi görüyor.
 
Shape Match işlevi ise elle geometrik desenler çizilmesini ve çizimleri dijitalleştirmeyi mümkün kılıyor. Bu özelliği ile Shape Match, kullanıcılara hem daha iyi düzenlenmiş resimler, hem de resimli taslaklar hazırlama olanağı sunuyor.
 
Galaxy Note 10.1’in eğitici içeriklerini keşfedin!
GALAXY Note 10.1, akıllı içeriklerine ek olarak öğrenciler için faydalı olabilecek mükemmel bir öğrenme deneyimi sunuyor. Öğrenciler, Galaxy Note 10.1 ile canlı olarak akışla gönderilen bir videoyu izlerken, aynı anda S Note üzerinde çalışmalarını gerçekleştirebiliyor. Bu özelliklere ek olarak, S Note üzerine yorumlarını yazarken, aynı anda web üzerinde araştırmalarını yapabiliyor.
 
Fotoğraflarınıza, yaratıcı bir dokunuş!
Photoshop Touch özelliği ile kullanıcılar, mevcut fotoğraflarını dönüştürebiliyor, birden fazla fotoğrafı katmanlı olarak birleştirip, profesyonel efektler ekleyebiliyorlar. Adobe Ideas özelliği ise kullanıcıların hayal dünyalarındaki çizimleri gerçeğe çevirerek, en etkileyici renk efektleri vermelerine olanak tanıyor ve istedikleri resimleri de aktarmaları konusunda büyük kolaylık sağlıyor.
 
 
Samsung Galaxy Note

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler