12 Aralık 2018 Çarşamba 14:20
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 AKILDA KALANLAR Tüm Haberler  
LC Waikiki çalışanları MFÖ ile coştu
LC Waikiki, merkez biriminde görev alan 1500 çalışanını Yeni Yıl Toplantısında bir araya getirdi.
Giriş Zamanı:10 Ocak, 2013 Perşembe
Güncelleme: 06 Şubat 2013 Çarşamba

 

LC Waikiki, merkez biriminde görev alan 1500 çalışanını “2013 Yeni Yıl Toplantısı”nda bir araya getirdi. Boğaziçi Caz Korosu’nun sürpriz performans sergilediği organizasyonda sahne alan MFÖ’nün şarkılarına, LC Waikiki çalışanları eşlik etti.
 
LC Waikiki Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük, LC Waikiki CEO’su Mustafa Küçük, LC Waikiki Yurtiçi Mağazacılık Genel Müdürü Gordon Bullock ve CMO (Chief Merhcandising Officer) Maria Comfort’un katılımlarıyla Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşen “2013 Yeni Yıl Toplantısı” renkli görüntülere sahne oldu. CEO Mustafa Küçük hakkında yapılan röportajların yer aldığı sürpriz video gösterimi ile başlayan organizasyon, Küçük’ün 25 yıllık deneyimlerini aktardığı sunumla devam etti. Merkez birimde çalışan 1500 LC Waikiki çalışanının bir araya geldiği 2013 Yeni Yıl Toplantısı’nda Vahap Küçük başta olmak üzere, Gordon Bullock ve Maria Comfort gibi üst düzey yöneticiler ve direktörler 2013 yılı hedeflerini aktardı.
 
Organizasyon sırasında sahne alan Boğaziçi Caz Korosu ise katılımcılara eğlenceli anlar yaşattı. LC Waikiki’de 20. ve 15. yıllarını dolduran ve çeşitli alanlarda başarı gösteren çalışanların ödüllendirildiği etkinlik, Mazhar Fuat Özkan konseri ile sonlandı. LC Waikiki çalışanlarının yoğun ilgi gösterdiği MFÖ konseri ile LC Waikikililer, 2013’e eğlenceli bir giriş yaptı. 
 
 
LC Waikiki çalışanları MFÖ ile coştu
 
 
LC Waikiki çalışanları MFÖ ile coştu

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler