12 Aralık 2018 Çarşamba 13:54
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 GÜNCEL ÖZEL Tüm Haberler  
Aşkın büyüsü yakutun kırmızısında
Sevgililer Günü’nde hediye edeceğiniz Atlantis yakut yüzükleri, sevdiğinizi büyüleyecek.
Giriş Zamanı:10 Ocak, 2013 Perşembe
Güncelleme: 09 Mart 2013 Cumartesi

 

Özenle işlenmiş taşlarla sevgilinizi farklı kılacak bu yakutlar, ışıltılı ve cazibeli bir dünyanın kapılarını aralayacak.
Sevgiliniz için en güzel Sevgililer Günü hediyesi olmaya aday Atlantis yakut yüzük koleksiyonu, fark yaratan tasarımlarıyla zarif ellerde hayat buluyor. Çok şık ve sıra dışı ışıltısıyla kadınları büyüleyecek olan yakut yüzükler, Sevgililer Günü’nün kırmızı ihtişamına eşlik edecek.
 
Elmas taşların da eşlik ettiği yakut yüzük koleksiyonu, modernize edilmiş tasarımlarıyla gençler tarafından da büyük beğeni toplayacak. Özenle işlenmiş renkli taşlarla müdavimlerini farklı kılacak bu yakutlar, ışıltılı ve cazibeli bir dünyanın kapılarını aralayacak. 
 
Elmas Işıltısı Sevgilinizi, Sevgiliniz Sizi Büyülesin
Atlantis özel yakut yüzük koleksiyonu, kalitesi, şıklığı ve özel tasarımıyla göz kamaştırıyor. Müdavimlerinin vazgeçemediği bu özel tasarımlar sevdiğinizi büyülerken sevdiğiniz de sizi büyüleyecek.
 
Sevgililer Günü’nde hediyenizin değerli olmasını istiyorsanız, Türkiye’de 1300 satış noktasıyla hizmet veren en seçkin Atlantis Karakaş bayilerine uğramanız yeterli.
 
 
Atlantis yakut yüzükler
 
 
Atlantis yakut yüzükler

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler