20 Mayıs 2019 Pazartesi 14:17
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MEKAN REHBERİ Tüm Haberler  
Kitchenette 24 restorana ulaştı
Kitchenette yurtiçinde ve yurtdışında büyümeye devam ediyor.
Giriş Zamanı:10 Ocak, 2013 Perşembe

 

Türkiye sınırlarını aşıp dünyaya açılan Kitchenette, Moskova ve Ankara’da açılan 2. şubeleriyle büyümeye devam ediyor.
 
Moskova Afi Mall City şubesinin ardından, şehrin en popüler noktalarından biri olan Kamergersky’de açılan 2. Kitchenette şubesi de Moskovalılar için keyif ve lezzeti bir araya getiren adres olacak. Kitchenette, Moskova’daki 2. şubeyle aynı anda Ankara Armada AVM’nde açılan şubesiyle birlikte yurtiçi ve yurtdışında toplam 24 restorana ulaştı.
 
Hayatımıza “yeni kapılar” açarak “yeni konseptler” ve “yeni yaşam alanları” sunan İstanbul Doors Group’un ünü Türkiye sınırlarını aşan markası Kitchenette, dünyanın değişik merkezlerinde faaliyet göstermeye devam ediyor. Hem yurtiçinde hem de yurtdışında yeni şubelerini hayata geçiren Kitchenette, Moskova ve Ankara’da 2. şubelerini açtı. İlki, Eylül 2005’te Addresistanbul Alışveriş Merkezi’nde açılan Kitchenette, kısa sürede hızla büyüyerek İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Bakü ve Moskova’da hizmet veren toplam 24 şubeye ulaştı.
 
Kitchenette’in yeni şubelerle büyümeye devam edeceğini söyleyen İstanbul Doors Group CEO’su Osman Cenk Akın, İstanbul Doors Group, bünyesinde bulunan butik işletmeleri, Da Mario, Vogue, Anjelique, Gina, A’jia Raika, Ca’d’Oro ve Zuma’nın yanı sıra zincir markaları Kitchenette, Carlotta ve Mama ile de sürekli gelişerek büyümeye, adına uygun olarak konuklarına yeni kapılar açarak yeni yaşamlar sunmaya devam ediyor¨ dedi. Yeni Kitchenette şubeleri ile İstanbul Doors Group’un toplam 42 restorana ulaştığını belirten Akın sözlerini şöyle sürdürdü: ¨Yurtdışında St. Petersburg’ta açılacak 3. Rusya şubesinden sonra yeni Kitchenette şubesini Londra’da açmayı planlıyoruz. Dünyaca ünlü Michelin yıldızlı şef Tom Aikens’la yaptığımız ortaklıktan sonra kurduğumuz London Doors’la da büyümeye devam edeceğiz. Londra’da ve İstanbul’da yeni restoranlar açacağız. İlki bu yaz Tom’s Kitchen markasıyla Zorlu’da açacağımız restoran olacak. Hedefimiz 5 yıl içinde 150 restorana ulaşmak¨ dedi.
 
Bulunduğu tüm lokasyonlarda değişmez bir buluşma noktası haline gelen Kitchenette’in Afi Mall City’deki ilk şubesiyle artık Moskovalılar için bir keyif ve lezzet durağı haline geldiğini sözlerine ekleyen Akın, ‘’Moskova’nın en merkezi noktasında Kamergersky’de hizmet vermeye başlayan yeni şube ile tüm Kitchenette’lerde olduğu gibi zengin menüsü ile farklı damak zevklerine hitap edeceğiz. Yeni Moskova Kitchenette şubesinin menüsü, Türk kahvaltısı seçenekleriyle de oldukça iddialı olacak¨dedi.
 
 
Kitchenette 24 restorana ulaştı
 
 
Kitchenette 24 restorana ulaştı
 
 
Kitchenette

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler