20 Mayıs 2019 Pazartesi 15:26
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MEKAN REHBERİ Tüm Haberler  
Dilek Pastaneleri Novada Ataşehir’de
Dilek Pastaneleri, franchise zincirinin son halkasını Novada Ataşehir AVM’de açtı.
Giriş Zamanı:13 Şubat 2013 Çarşamba
Güncelleme: 02 Mart 2013 Cumartesi

Türkiye’de pastane, cafe-restaurant konseptinin ilk uygulayıcısı olan Dilek Pastaneleri, franchise zincirinin son halkasını Novada Ataşehir AVM’de açtı.
 

2008 yılından bu yana franchise sistemiyle çalışan ve 55. yılını geride bırakan Dilek Pastaneleri, 50 milyon Euro yatırım değerine sahip Novada Ataşehir AVM’de 20. şubesiyle Ataşehirlilere “merhaba” dedi.
 

Ataşehirlilerden gelen yoğun talep üzerine Novada Ataşehir AVM’de oldukça büyük ve geniş kapsamlı bir mağaza ile hizmet vermeye başlayan Dilek, Türk ve dünya mutfağından seçkin lezzetleri Ataşehirlilerle buluşturuyor.
 

İstikrarlı büyümeye önem verdiklerini ifade eden Dilek Pastaneleri’nin Kurucu Ortağı Cabir Yazıcı, Novada Ataşehir AVM’deki şubenin ardından pastane, cafe-reastaurant konseptini yurtdışına da ihraç edeceklerini belirtiyor. Büyüme hedefleri paralelinde İkitelli’de bulunan fabrikalarında da kapasite artışına gittiklerine dikkat çeken Yazıcı, 100 şubeye yetecek bir kapasiteye ulaştıklarını, bundan sonraki büyüme hedeflerinin de franchise sistemi ile hızlanacağını aktarıyor.
 

Nitelikli büyümeyi sürdürerek Dilek şubelerini arttırmayı hedeflediklerini söyleyen Yazıcı, yurtdışından çok ciddi talepler aldıklarını, bu doğrultuda 4 ay içinde Azerbaycan ve Erbil’de de şube açacaklarını dile getiriyor.
 

Dilek Pastaneleri

Dilek Pastaneleri

 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler