24 Ocak, 2019 Perşembe 01:32
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MARKA DÜNYASI / Kozmetik Tüm Haberler  
Ünlü parfüm satışta!
Jimmy Choo, ikinci parfümü Flash’ı sadece Sephora Mağazaları’nda satışa sunuyor.
Giriş Zamanı:18 Şubat 2013 Pazartesi

 

Jimmy Choo’nun yeni parfümü, çılgın bir geceye hazırlanırken duyulan heyecanı yansıtıyor. Jimmy Choo'nun Sanat Yönetmenleri  Sandra Choi ve  Simon Holloway Flash’ı tasarlarken duygulardan yola çıktıklarını belirtiyor. Jimmy Choo’nun ikinci parfümü olan FLASH, kadınların ayağına seksi bir çift ayakkabı giydiğinde hissettiği haz ve adrenalin duygusunu somutlaştırıyor.
 
Parfüm tamamen çiçeklerden ilham alıyor ve beyaz çiçeklerin etrafında yaratılan çiçeksi bir koku olarak öne çıkıyor. Hem duygusal hem de ilham verici olan koku, bir geceye hazırlanırken hissedilen coşku ve heyecanı uyandırıyor. Koku odadaki en güzel kadın olmanın getirdiği kendine güven ve adrenalin duygusunun verdiği saf hedonizm anını yakalıyor. Lüks şişesi içinde parlayan parfüm, paparazzilerin patlayan flaşları arasındaki kentli ve çekici bir kadın hedefliyor.
 
Flash heyecan verici, kışkırtıcı ve şehvetli bir karaktere sahip beyaz çiçeklerden oluşuyor. Flash’ın yaratıcısı parfüm sanatçısı Christine Nagel, parfümü kentli ve kendine güvenen Jimmy Choo kadını için yarattığını söylüyor. New York, Londra ve Paris sokaklarında yankılanan topuklu ayakkabıların sesinden ilham alan parfüm, tazeleyici ve parıldayan bir başlangıç için üst notalarda pembe biber ve çilek içeriyor. Egzotik beyaz çiçeklerle kombin edilmiş orta notalarda yer alan yasemin ve zambak, sümbülteber ile zenginleştiriliyor. Beyaz ve toz halindeki odunsu dip notalar hem baştan çıkarıcı, hem şehvetli, hem de kalıcı bir iz bırakıyor. Oldukça feminen bir içeriğe sahip olan Jimmy Choo, duygusal bir baz ile tamamlanıyor. İçeriğindeki beyaz odun kadınsılığı tamamlarken, yumuşaklığından da bir şey kaybetmiyor.
 
 
Jimmy Choo

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler