12 Aralık 2018 Çarşamba 14:19
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 GÜNCEL ÖZEL Tüm Haberler  
Miniklere 23 Nisan'a özel mama takımları
Korkusuz Korsan, Neşeli Sayılar, Peri Kızı ve daha nice sevimli karakter, eğlenceli yemek saatleri için bir araya geldi.
Giriş Zamanı:09 Mart 2013 Cumartesi
Güncelleme: 29 Mayıs 2013 Çarşamba

 

Porland’ın kalite güvencesinde üretilen hijyenik ve sağlıklı mama takımları;  1 düz tabak, 1 junior kupa, 1 yumurtalık ve 1 kaseden oluşuyor.
 
Bebeğinizin keyifle yemek yemesini sağlayacak, iştahını açacak, rengarenk desenleriyle mama takımlarını dilerseniz kendi bebeğinize alın, dilerseniz sevdiklerinizin çocuklarına hediye edin.
 
Porland’ın mama koleksiyonuna bu yıl yeni desenler eklendi. Korkusuz Korsan, Neşeli Sayılar ve Peri Kızı’nın yanı sıra pek çok sevimli karakter neşeli mama takımlarında buluştu. Tüm Porland ürünlerinde olduğu gibi mama koleksiyonunu da takım olarak alabilir ya da tek tek dilediğiniz parçalardan seçip kendi takımınızı oluşturabilirsiniz. Mama koleksiyonuna porselen ürünlerin yanı sıra mama önlüğü de ekleyen Porland, mama takımlarının yanında miniklere koleksiyondaki karakterlerin yer aldığı boyama ve oyun kitapçığı da hediye ediyor.
 
Neşeli mama takımları Porland mağazalarında, eğlenceli kutularında…23 Nisan’ı bebeğinizle birlikte neşeli tabaklarla, neşeli sofralarla kutlayın.
 
 
porland
 
Porland

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler