12 Aralık 2018 Çarşamba 13:45
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 ÇOCUK DÜNYASI Tüm Haberler  
Antibakteriyel çocuk halıları
Çocuklarda alerjik hastalıklara karşı halının antibakteriyel özellikte olması büyük önem taşıyor.
Giriş Zamanı:14 Mart 2013 Perşembe
Güncelleme: 15 Şubat 2014 Cumartesi

 

Çocuklarda en sık alerjinin ev tozundan kaynaklandığı bilindiği gibi, bebeklerin emeklemeye başladığı zaman düşünüldüğünde halının antibakteriyel özellikte olması büyük önem taşımaktadır. İnsan sağlığına zararlı olabilecek bakterilerin bulunduğu, ihtiyaç duydukları ısı, nem ve besini kendilerine fazlasıyla sağlayan halılardır. Tekstil, kozmetik, aksesuar, anne-bebek ürünlerinde müşterilerine aradıkları her şeyi bir arada bulma olanağı sağlayan Civil’in antibakteriyal halıları uzun yıllar bakteri üretmeyen özelliği ile annelerin korkulu rüyası ev tozu ve zararlı bakterilerden çocukları koruyor.
 
Halıların içinde hızla çoğalabilen bakteriler, dokunma veya soluma yoluyla vücudumuza kolaylıkla girebilir, çeşitli rahatsızlıklara yol açabilirler. Özellikle uzmanlar, evinizde çocuklarınızın odasında bulunan halıların antialerjik ve bakteri üretmeyen özellikler taşıyan ürünleri kullanmanızı önermektedir.
 
“Made in İstanbul” referansıyla başlı başına bir marka gücü oluşturan Civil Bebek – Çocuk – Anne mağazalar zinciri, çocuklar için çok tehlikeli sonuçlara sebep olan, halılarda biriken bakterilere çözüm olarak antibakteriyal halıları müşterilerine sunuyor. Çamaşır makinesinde yıkanabilen, kaymaz tabanlı 24 ay garantili, antibakteriyal halılar Civil mağazalarında ve www.civilim.com’da satışa sunuluyor.
 
 
 

Civil antibakteriyel çocuk halıları
 
 
Civil antibakteriyel çocuk halıları

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler