24 Ocak, 2019 Perşembe 01:33
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MARKA DÜNYASI / Ayakkabı Tüm Haberler  
Ayakları yerden kesecek
Şehirli ve modern kadınların ayaklarını yerden kesecek ilkbahar yaz tasarımları yine Flo'da.
Giriş Zamanı:14 Mart 2013 Perşembe

 

Ayakkabı kadınlar için bir ihtiyaç olmasının ötesinde şıklığın ve özgüveninin en önemli göstergesi... İşte bu sezonun rengi diyebileceğimiz turuncu, FLO’nun enerjik tasarımlarıyla karşımıza çıkarken gün ışığı sarısıyla ayakkabılar neşeleniyor.
 
Doğanın ve doğallığın yansımasını taşıyan FLO’nun yeşil ayakkabıları, iddialı olmayı seven kadınlar için... Sezonun göz bebeği renklerinden ve siyahın tahtına aday laciverti yeni sezonda FLO’nun tüm modellerinde göreceğiz.
 
FLO’nun yeni sezon bilekten bağlı modelleri, ayakkabıya son derece şık bir görünüm verirken tercih edene özgüven ve gözalıcılık katıyor. Neon renklerin hayatımıza girmesiyle adeta renkleri kullanma cesaretimiz arttı. FLO’nun çarpıcı renkleri bir arada kullandığı modeller, canlı renklerden korkmayan kadınlar için...
 
Renk renk ve çeşit çeşit espadriller, ayağımızdan çıkaramadığımız yaz döneminin en pratik trendi olarak karşımıza çıkıyor. 2013 yaz sezonunda da trend renklerde göreceğimiz FLO’nun espadrilleri, en uygun fiyatla modadan ödün vermeyenler için... Dolgu topuklar her sezon gözde ancak bu sezon hak ettiği ilgiyi göreceğe benziyor. Dolgu topuk tasarımlar ne kadar farklı ne kadar dikkat çekici olursa bu sezon o kadar makbul... İnce topuğun tam tersine rahatlık sağlayan dolgu topuk ayakkabılar, FLO’nun renk çeşitliliği ile ilgiyi göz önünde tutmaya devam ediyor. Diz boyu ya da dizin hemen üstü elbiseler ve eteklerle çok hoş duran FLO’nun havalı dolgu topuk modelleri, 2013 yaz sezonunda da ayakları süsleyecek.
 
Yeni sezonda, platform ayakkabılar da yükselişini sürdüren modellerden... Ancak bu sezon daha da abartılı bir biçimde kalın platformlarla karşılaşacağımız. FLO’nun “Mega Platformlar”ı, son derece iddialı. Geçtiğimiz sezonlarda dünya modasında hit olan ve tahtını kaptırmayan sneaker’ları, 2013 yaz sezonunda FLO koleksiyonunda da göreceğiz. 1960’lardan ilham alınarak tekrar günümüze taşınan sivri burun modeller, FLO’da şıklığın temsilcileri olacak. Sivri burun ayakkabılar, 2013 İlkbahar/Yaz sezonun trend renklerinden pastel ve neon tonları ile karşımıza çıkacak.
 
Bu yaz adeta bileklik gibi ayakkabıyı saran neon ve renkli boncuklar, FLO’nun dolgu topuk ve düz sandaletlerinde karşımıza çıkacak. Kısaca bu sezon FLO ile sokaklara boncuklar dökülecek. Zımba detayı her yerde olduğu gibi yeni sezon ile birlikte ayakkabıda da kullanılıyor. Metalin ağırlığı ince bir detay olarak sunulurken zımbanın asi yüzü, trendle zarafete dönüşerek FLO’nun ayakkabılarına ve sandaletlerine yansıyor. Açık ya da kapalı her ayakkabıda uygulanan bu hoş detay, yeni sezonun modası olan metalin de en güzel temsilcisi...
 
 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler